nejde to ani podla navodu NVIDIA - ubunto 6.10

Sekcia: Hardware a Drivery 23.11.2006 | 10:41
guba   Návštevník
toto som robil: guba@Aptiva:~$ sudo -i root@Aptiva:~# sudo apt-get install nvidia-glx nvidia-kernel-common Načítavajú sa zoznamy balíkov... Hotovo Vytvára sa strom závislostí Reading state information... Hotovo nvidia-glx je už najnovšej verzie. nvidia-kernel-common je už najnovšej verzie. 0 aktualizovaných, 0 nových inštalovaných, 0 na odstránenie a 0 neaktualizovaných. root@Aptiva:~# sudo nvidia-glx-config enable Error: your X configuration has been altered. This script cannot proceed automatically. If you believe that this not correct, you can update the md5sum entry executing the following command: md5sum /etc/X11/xorg.conf | sudo tee /var/lib/x11/xorg.conf.md5sum otherwise edit manually /etc/X11/xorg.conf to change the Driver section from nv to nvidia. root@Aptiva:~# root@Aptiva:~# uz som aj toto: -upravil xorg.conf "nv" zmenene na "nvidia" -vytvoril som /etc/X11/XvMCConfig a vlozil som tam "libXvMCNVIDIA_dynamic.so.1" a NIC
    • Re: nejde to ani podla navodu NVIDIA - ubunto 6.10 20.11.2006 | 21:38
      GUBA   Návštevník
      JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ uz to ide!!! Stacile len restartovat computer :) No ok aspon tu maju take truby ako som ja NAAAVVVOOOD
      • Re: Re: nejde to ani podla navodu NVIDIA - ubunto 20.11.2006 | 21:50
        Tommy   Návštevník
        aj ja som takisto začínal =D tú radosť poznaaaaaaammm a doteraz ju mám keď sa mi podarí niečo rozbehať čo mi predtým pripadalo debilné...Ubuntu Edgy
      • Re: Re: nejde to ani podla navodu NVIDIA - ubunto 23.11.2006 | 10:41
        Riso   Návštevník
        Stacilo, myslim, restartovat len x server. Ctrl-alt-backspace.