SLED10 v pcrevue

Sekcia: Aplikácie & Desktop 30.11.2006 | 20:59
red   Návštevník
ta verzia SLED 10 co je v novembrovom PC revue je plna a bezplatna alebo to je len trial? plz poradte
    • Re: SLED10 v pcrevue 27.11.2006 | 15:03
      Oroborus   Návštevník
      SLED 10 v PC revue je plnohodnotna Linuxacka distribucia, ktora nie je casovo (myslim, ze ani inac) obmedzena. BTW: Mne ten SLED10 z PCrevue nesiel nabootovat (ano mal som nastavene bootovanie z DVD a vsetky ostatne distribucie mi funguju)
      • Re: Re: SLED10 v pcrevue 28.11.2006 | 20:27
        digi   Návštevník
        Ja som ju skusal slo mi to na 2PC bez najmensich problemov a co ma konecne trochu potesilo, po doinstall X11-NVIDIA...RPM balicku som 3D akcelaraciu vcetne popularnej kocky ( XGL ) spravil v graficko rezime klikanim mysou tak isto som doplnil aj kodeky ( skoda ze nie vsetky takto isli ) parada myslim ze prave chyba pre domacich uzivatelov alaaa :v jednoduchosti je krasa, staci klikat.
        • Re: Re: Re: SLED10 v pcrevue 28.11.2006 | 20:30
          digi   Návštevník
          Esta doplnim ze som skusal len prednastavene prostredie gnome, prostredie kde som neskusal
      • Re: Re: SLED10 v pcrevue 29.11.2006 | 17:23
        jj   Návštevník
        mam ten isty problem ,nejde bootovat z toho dvd. Ako si to vyriesil?
        • Re: Re: Re: SLED10 v pcrevue 30.11.2006 | 20:25
          Digi   Návštevník
          Mam zelezo P4-3Ghz NVIDIA 5700FX HDD160GB DDRAM 1GHz DVD-LG+-RW a mne to butovalo bez problemov takze ti tazko poradim, ale vyskusaj si stiahnut butovatelne mini a cely cd z pcrevue si nakopiruj na disk, potom restartni nabutuj z disku miniboot a cestu instalacie miesto CD/DVD zadaj cestu kam si skopiroval disk z pcrevue
          • Re: Re: Re: Re: SLED10 v pcrevue 30.11.2006 | 20:30
            ---   Návštevník
            uz som hladal minimal cd ale k sled-u neexistuje, tak ktore mam pouzit? Som niekde cital ze to robia toshiby mechaniky ,sice mam samsung ale to je z tej istej dielne. Tam bude asi problem.
            • Re: Re: Re: Re: Re: SLED10 v pcrevue 30.11.2006 | 20:50
              Digi   Návštevník
              skus na = http://ftp.skynet.be/pub/ftp.suse.com/suse/i386/10.0/bootdisks/ stiahnut bootdisk a pokracuj ako som ti napisal
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: SLED10 v pcrevue 30.11.2006 | 20:59
                Digi   Návštevník
                Este je jedna moznost, ak mas kamosa alebo i ty sam prenosny HDD napajany cez usb ( ja tak mam zo stareho notebooku 9Gb HDD - perfekna vec lepsie ako flash ) nakopiruj to nan, v BIOSe povol butovanie cez USB a butuj + instaluj z toho.