Dualhead na Intel GM945

Sekcia: Hardware a Drivery 29.11.2006 | 18:29
Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
Neviete ako nastaviť rozšírenie plochy na ďalší monitor? Mne obraz stále iba klonuje. Chcel som aj cez Sax, ale tam mám po klinutí konfigurovať dual head všetko okrem typu sekundárneho monitora šedé. Ako to mám aktivovať? Mám grafickú kartu intel GM945(i810) na notebooku HP nx 6310
Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
    • Re: Dualhead na Intel GM945 29.11.2006 | 16:28
      WlaSaTy   Návštevník
      • Re: Re: Dualhead na Intel GM945 29.11.2006 | 17:52
        Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
        Díky. Už to ide. Síce som chcel aby to išlo nastavovať aj cez grafiku, ale to je v podstate jedno.
        Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
        • Re: Re: Re: Dualhead na Intel GM945 29.11.2006 | 18:22
          WlaSaTy   Návštevník
          graficke klikatka su fajn, ale na manualnu editaciu konfigurakov to nema. v nej si spravis aj to co je inde nemozne BTW polstina je nadherny jazyk :-)
          • Re: Re: Re: Re: Dualhead na Intel GM945 29.11.2006 | 18:29
            Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
            Hej. Ja viem. Cez grafiku je to komfortnejšie. Ale už som spravil dva konfiguráky a stačí mi nimi zameniť xorg.conf a v pohode. Je to jednoduchšie ako to niekde preklikávať :-) Hej poľština je ozaj pekný jazyk. Som to aj tak nečítal, stačili tie príklady konfiguráku :-)
            Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk