HP Backup & Recovery System

Sekcia: Ostatné 07.12.2006 | 19:49
Avatar Hellbooster Mint 8 Helena, Ubuntu 9.10, XP  Používateľ
Neviete poradit ,ze ked nainstalujem Linux tak ci sa stane nieco s HP Backup & Recovery System ? J eto na notebooku HP nx7400. Ked som mal Linux ako druhy OS tak mi to islo ale ked dam prec WIn tak neviem c to pojde.
    • Re: HP Backup 04.12.2006 | 12:29
      WlaSaTy   Návštevník
      ist to pojde, linux alebo hp brs (alebo oboje). otazka je co chces aby islo.
      • Re: Re: HP Backup 04.12.2006 | 16:45
        Avatar Hellbooster Mint 8 Helena, Ubuntu 9.10, XP  Používateľ
        chcem aby isiel aj linux aj HP B&R S
        • Re: Re: Re: HP Backup 04.12.2006 | 18:03
          WlaSaTy   Návštevník
          hm, a prirucka k tomu komercnemu softu nebola dodana?
          • Re: Re: Re: Re: HP Backup 05.12.2006 | 11:45
            Avatar Hellbooster Mint 8 Helena, Ubuntu 9.10, XP  Používateľ
            akz komercnz soft??? to mam na notebooku len takz szstem ye ak sa mi nieco stane so szstemom tak moyem vsetko vratit do povodneho stavu akz bol pri kupeni notebooku, nerad bz som to odstranil. Lebo pri starte WIn mi vypise stacte F11 ak chcete spustit Recovery system, ale cakakm 3sek a nabehne win. Ked som mal aj WIn aj Linux tak sa mi to na yaciatku nezobrazovalo. Tak by som chcel mat Linux ale tak aby sa nestalo nic s HP Backup & Recovery System.
            • Re: Re: Re: Re: Re: HP Backup 05.12.2006 | 13:44
              WlaSaTy   Návštevník
              pockaj, ty chces povedat ze software "HP Backup & Recovery System" nie je komercny? to pocujem prvy krat. to ze ti ho dali k notebooku, neznamena ze je nekomercny. mimochodom, skus specifikovat poziadavku. chces zrusit windows aj s HP Backupom a dat si na pocitac len linux? alebo ako. akosi to z tvojej poziadavky nie je jasne.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: HP Backup 05.12.2006 | 19:58
                Avatar Hellbooster Mint 8 Helena, Ubuntu 9.10, XP  Používateľ
                No chcem mat na notebooku Linux a HP Recovery System ale myslim ze ten Recovery System je nejako zapravovany do Windows ale neviem. Takze chcem tam Linux a HP Recovery (: Islo by to? Ale vies co je to ten HP Backup & Recovery System ???
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HP Backup 05.12.2006 | 20:47
                  WlaSaTy   Návštevník
                  pokial si nainstalujes linuxovu verziu toho zalohovaciho systemu, tak ti to pojde tak ako chces. dalsiou moznostou je oslovit slovensku pobocku HP s tym ze chces migrovat dany produkt na novu platformu (z win na linux). ak to podporuju a nie je potrebne zakupenie novej licencie, tak mas vystarane inac netusim co je to za software, na zalohovanie pouzivam mierne odlisne nastroje. a ked sme ri tom, tak aj od toho vyrobcu.
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HP Backup 06.12.2006 | 17:49
                    Avatar Hellbooster Mint 8 Helena, Ubuntu 9.10, XP  Používateľ
                    Pouzivas zalohovaci system od HP ? A bez Win to nepojde tak asi to budem musiet dat prec. Skoda...
                    • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HP Backup 06.12.2006 | 18:55
                      WlaSaTy   Návštevník
                      ano, pouzivam. ale je za peniaze alebo ako bonus ak si kupis kvalitnejsie/drahsie zalohovacie zariadenie. samozrejme ze je linux plne podporovanyv 32 a aj 64 bit verzii, maju to na strankach takze reklamu robit nebudem.
                      • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HP Backup 07.12.2006 | 16:07
                        Avatar Hellbooster Mint 8 Helena, Ubuntu 9.10, XP  Používateľ
                        Tak pockat. CO mam podla teba spravit? Lebo na stranke som nic nenasiel.
                        • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HP Bac 07.12.2006 | 17:21
                          WlaSaTy   Návštevník
                          myslim ze si na to uz prisiel aj sam, ak je ten soft kompatibilny s linuxom, tak mozes premigrovat (pokial to navyse tvoja licencia povoluje). Predpokladam ze nehodlas investovat tazko zarobene peniaze do ineho zalohovacieho riesenia, takze ... alebo sa obrat na technicku podporu dodavatela, tam ti velmi radi poradia a usmernia ta.
                          • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HP 07.12.2006 | 17:31
                            Avatar Hellbooster Mint 8 Helena, Ubuntu 9.10, XP  Používateľ
                            No takze. 1.Ten soft nepojde na Linuxe pretoze je nejak naviazany na Windows alebo tak nejak. 2.Budem to mudet potom odstranit ked prejdem uplne na Linux. 3.Mozno ten soft pojde aj tak ked to odstranim lebo zalohu mam na DVD. 4. Ak to nepojde tak musim nahodit nejaky iny program podobny tomuto na zalohovanie, ak su pre Linux nejake. 5. A nezarabam (:
                            • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re 07.12.2006 | 18:13
                              WlaSaTy   Návštevník
                              presne :) ked budes mat specifickejsie poziadavky, tak sa ozvi, predpokladam ze nebudes potrebovat zalohovat multimedialnu databazu (filmy/mp3/...).
                              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re 07.12.2006 | 19:49
                                Avatar Hellbooster Mint 8 Helena, Ubuntu 9.10, XP  Používateľ
                                okej okej, potom sa ozvem,ale aj tak diky zatim.