cedega

Sekcia: Aplikácie & Desktop 17.12.2006 | 01:55
hmmm   Návštevník
zdravim, pocul som ze sa da stiahnut cedega, (zdrojove kody) zo stranok transgaming.org resp. transgaming.org/cvs/ zadarmo a mozem si ju doma bez problemov skompilovat, bez dalsej podpory zo strany vyvojarov cedegy ale akosi sa k tym zdrojakom nemozem dostat bez toho aby to nepytalo meno heslo.... pls. poradte mi ako na to.
    • Re: cedega 10.12.2006 | 11:26
      Avatar uid0 Debian  Používateľ
      nabuduce skus google. howto
      Debian. apt-get into it…
      • Re: Re: cedega 12.12.2006 | 12:26
        hmmm   Návštevník
        fakt? no uz som si myslel ze bude vyhodnejsie pouzit mikrovlnku na pranie... to nikto nevie ako na to??
        • Re: Re: Re: cedega 12.12.2006 | 13:33
          WlaSaTy   Návštevník
          ale vie, je to popisane v tom howto a aj na stranke projektu. co ti nefunguje?
          • Re: Re: Re: Re: cedega 16.12.2006 | 14:45
            majo984   Návštevník
            nefunguje mi anglictina :) viem ze je to nejak cez cvs, ale neviem co to je to cvs. okrem toho mam pristup na net len v net-cafe
            • Re: Re: Re: Re: Re: cedega 16.12.2006 | 19:18
              WlaSaTy   Návštevník
              nakolko nepredpokladam ze by si isiel do net cafe s vlastnym kompom (leda ak notebookom) tak bude ovela jednoduchsie stiahnut balik wine. nemyslim ze by bolo vhodne instalovat na kaviarenskom pc nejakeho klienta na cvs a stiahnuty projekt zabalit do archivu. uz len z toho dovodu ze vecsina kaviarni ma windos a na nom neexistuju niektore atributy ktore su potrebne pre unix/linux. ale ked chces silou mocou cedegu, tak preco nie. preco wine? jednosuchsie, cedega z neho vznikla a vyvija sa stale. niektore brenchmarky preukazali ...
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: cedega 17.12.2006 | 00:05
                majo984   Návštevník
                jj viem ze cedega je zalozena na wine, ale nie je trosku rozdiel medzi wine a winex? v podstate zastavam nazor ze wine je na rozbehnutie softu a cedega na hry (preto by som xcel tu cedegu :) teda hlavne koli oblivionu, uz som totiz zufaly z neustaleho restartovania, ked si xcem zahrat, a ked xcem nieco v svojom oblubenom operacnom systeme :) nemohol by mi niekto tak v skratke vysvetlit ako by sa to dalo stiahnut, (cez cvs a linux?)
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cedega 17.12.2006 | 00:32
                  WlaSaTy   Návštevník
                  :ale nie je trosku rozdiel medzi wine a winex? ano, je. predsa len su to dva rozne produkty, podobne ako napriklad rhel a fedora, kremienok a chocholusik, matko a kubko. :v podstate zastavam nazor ze wine je na rozbehnutie softu a cedega na hry mas zaujimavy nazor, mozes mi povedat odkial si cerpal? ano cross over office je hlacne koli ms office, cedega je hlavne koli hram ale to neznamena ze by wine v niecom zaostavalo kedze stale napreduje. :nemohol by mi niekto tak v skratke vysvetlit ako by sa to dalo stiahnut faq pre transgaming to popisuje najlepsie, predsa len su to tvorcovia projektu ktory chces vyuzit. samozrejme ze budes potrebovat nejakeho klienta pre cvs, ale ten je standardne v distribucii na cdcku. ps: domovsku stranku transgaming, vyrobcu winex poznas. vpravo je "cedega CVS" a potom uvidis "CVS download instructions". po potvrdeni licencie (odporucam precitat) sa dozvies ako. ale to uz iste vies. predsa ti to bolo odporucane, nie?
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cedega 17.12.2006 | 01:05
                    majo984   Návštevník
                    ok, beriem tvoju ironiu ako ty beries to ze ja neviem po anglicky :) ta z toho asi nic nebude.... aj tak vdaka za typ a skusim to wine :o)
                    • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cedega 17.12.2006 | 01:55
                      WlaSaTy   Návštevník
                      pre cloveka ktory sa chce zahravat s programatorskymi nastrojmi je anglictina podmienkou.
                      • Re: cedega 25.01.2007 | 19:37
                        majo984   Návštevník
                        xcel si povedat technicka anglictina co je rozdiel ak sa xces hrat zo slovickami. nie kazdy je ''mudry'' ako ty.Kde zacnes ked nieco xces a nemas o tom ani paru? forum je posledne miesto kde sa konci moje usilie ak uz neviem ako dalej.

                        Teraz posledny pokus instaloval tu niekto oblivion pod linuxom? (cedega5.2.8)

                        na spojazdnenie by mal byt potrebny patch zo stranky oldblivion.com (na hranie s nepodporovanym hw) ale pod linuxom nefunguje (pod win v poho) spojazdnil to niekto?
                        • Re: cedega 12.06.2007 | 16:15
                          roman   Návštevník
                          na stranke transgamingu je ye oblivion podporuje veryia 6.0 takye skusit tu.... sakra ako sa to v cedege instaluje... :)