Pentíca proti Mrkvosoftu

Sekcia: Komunita 10.12.2006 | 21:23
Avatar filip102 Ubuntu  Používateľ
Tak tu podpisujte petíciu proti mrkvosoftku (ktorý ma strašne sere) alebo píšte dôvody prečo máte linux a nie Win. Ja mám síce aj windows ale teraz nejako pojdem aj linux. Windows je deravý, mrkvosoft tam instaluje same blbosti a teraz som zistil aj ze mam nelegalny takze uz je deravy totalne.
    • Re: Pentíca proti Mrkvosoftu 10.12.2006 | 19:28
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      Peticia - meno a priezvisko, ulica atd alebo len ze "Nesuhlasim s microshitom ... podpisany Dare_devil" ? :D
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: Re: Pentíca proti Mrkvosoftu 10.12.2006 | 19:50
        skywaker   Návštevník
        Ak ta stve Microsoft ale Windows beries ako funkcny OS ktory ma problemy len koli MS tak skus project "www.ReactOS.org" Je to pokus o vytvorenie nahrady za Windows NT/XP a celkom sa im dari - ovsem zatial nie je na normalne pouzivanie vhodny.
        • Re: Re: Re: Pentíca proti Mrkvosoftu 10.12.2006 | 19:54
          tom   Návštevník
          na normalne pouzivanie tu je linux :-))
    • Re: Pentíca proti Mrkvosoftu 10.12.2006 | 20:24
      Jaro   Návštevník
      Ako chces podpisovat peticiu TY, ak nie si plnolety a zaujimalo by ma, co s nou zmozes. Ak sa ti nepaci win, prejdi na lin, ale masturbovanie na fore ti nepomoze ;)
    • Re: Pentíca proti Mrkvosoftu 10.12.2006 | 21:02
      Dumaru   Návštevník
      Na Windows (Microsoft) nadáva každý, kto má týždeň Linux. Potom ho začne hnevať Linux lebo mu niečo nejde a chce ísť naspäť na Windows. Po čase Linux užívateľ "dospeje" a prestane nadávať na Microsoft. Veď predsa skoro všetci sme začínali od MS-DOS až po niektorú verziu Windowsu. PS1: V Linuxe mám všetko legálny OSS soft, raz za 2-3 mesiace si nahodím Windows kvôli aktualizáciám softu (opravujem Windows inštalačky) a riadne sa vywárezím :-) PS2: Mrkvosoft (že Microsoft) ma začína hnevať, lebo sa babre do OSS a GPL licencií po tom, ako začal "spoluprácu" s Novelom. Aj keď nie som v tomto smere ortodoxný Linuxák, nevadí mi napr. Cedega bez licencie (zatiaľ nepoužívam) :-D
      • Re: Re: PentĂ­ca proti Mrkvosoftu 10.12.2006 | 21:23
        Avatar uid0 Debian  Používateľ
        > Na Windows (Microsoft) nadáva každý, kto má týždeň Linux. to je pravda - a casto aj dlho predtym a potom :D > Potom ho začne hnevať Linux mna nie. a to som ani nemal pripojenie k netu :)
        Debian. apt-get into it…