Kubuntu 6.10 a zvuk

Sekcia: Aplikácie & Desktop 26.12.2006 | 19:36
JOZKO   Návštevník
Ahoj, ahoj. Chcem vam podakovat za predchadzajuce rady na predchadzajuce otazky, kde som to zvladol s vasou pomocou a zatial (dufdam ze na dost dlho mi to pojde ako teraz bez problemov) som spokojny stou distribuciov a vsetko mi ide na 98%. Tie 2% je vtom ze mi nejde televizna karta (TV mi nevadi ale radio by som rad roschodil) ale neje to az take podstatne a ko ten druhy problem ktory sa tyka zvuku neako to necakane nabehlo sa mo a nejak mi nejde zvuk vobec a ked dam prehravat nejake multimedia program mi vypise ze nieco obsadilo zvukovu kartu. Trosku som patral potom a zda sa mi ze som aj mozno prisiel na problem ale neviem ako ho vyriesit, akym sposobom. V Kde informacne centrum na zvuku je asi toto: Sound driver:3.1.8a980706 (ALSA 1.0.12rc1 emulation code) Kernel:......................................................... Config options: 0 Installed drivers: Type 10:ALSA emulation Card config: Conexant CX8811 at 0xce000000 /podla mna je to TV karta/ SIS SI7012 with CMI9761 at 0xdc00, irq 177 /moja zvukovka/ Audio devices: 0:CX88 Digital 1:SiS SI7012(DUPLEX) Synth devices: NOT ENABLED IN CONFING Midy devices: NOT ENABLEND IN CONFING Timers: 31:system timer Mixers: 0: CX88 1: C-Media Electronics CMI9761 /podla mna je tu chyba lebo to by malo byt opacne lebo mi stale nacita mixer 0:cx88/ Prosim poradte mi ci si myslim spravne ze je vtom chyba a ako to vyriesit alebo zmenit poradie alebo celkovo odstranit ovladac Conexant CX8811. Prosim dajte podrobnejsi navod lebo ja velmi neviem pracovat s conzolova neodkazujte ma na anglicke web stranky lebo anglicky neviem. DAKUJEM