P2P pod MDK

Sekcia: Ostatné 20.04.2005 | 00:53
Avatar marco23 Debian-MANDRAKE-MANDRIVA  Používateľ
poradi niekto nejaky dobry soft co aj chodi na P2p??
    • Re: P2P pod MDK 10.04.2005 | 21:39
      lubo   Návštevník
      valknut http://developer.berlios.de
    • Re: P2P pod MDK 11.04.2005 | 22:05
      andrew   Návštevník
      azureus
      • Re: Re: P2P pod MDK 15.04.2005 | 22:40
        marco23   Návštevník
        Azereus prave neviem nahodit :(( z nejakeho dovouu neviem sptavit ./configure tj potom ani make .. a balicek tiez nejde ...
        • Re: Re: Re: P2P pod MDK 16.04.2005 | 03:23
          m0d0r   Návštevník
          nevies ci si dobre pamatam ale prave tento klient by mal byt v jave nakodovany :) a este aj v binarke tak neviem ci treba configure ale to sa mi iba zda. Opravit ma treba ak som mimo :)
          • Re: Re: Re: Re: P2P pod MDK 16.04.2005 | 12:59
            andrew   Návštevník
            hej, azureus je v jave.
        • Re: Re: Re: P2P pod MDK 16.04.2005 | 13:00
          andrew   Návštevník
          no moem ti dat link na azureus, ktory sa neinstaluje,ale rovno len pusta.
          • Re: Re: Re: Re: P2P pod MDK 16.04.2005 | 22:18
            marco23   Návštevník
            oki bol by som ti vdacny
            • Re: Re: Re: Re: Re: P2P pod MDK 17.04.2005 | 13:00
              andrew   Návštevník
              www.a3.liptovnet.sk/new/azureus.tar.gz
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: P2P pod MDK 18.04.2005 | 20:28
                marco23   Návštevník
                ta linka mi nejde :(
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: P2P pod MDK 18.04.2005 | 21:27
                  andrew   Návštevník
                  no mne to ide. skus to nekopirovat, ale rucne odpisat. lebo pri kopirovani ti tam vlozi aj tab
    • Re: P2P pod MDK 15.04.2005 | 01:10
      m0d0r   Návštevník
      Najlepsia je penazenka :)
    • Re: P2P pod MDK 19.04.2005 | 02:29
      Tibor   Návštevník
      Mate skusenosti s valknut alebo azureus? Ja mam Mdk 10.1 a skusal som valknut, lenze to mi nejde, pretoze mi pise, ze nemoze nainstalovat pozadovane balicky kvoli neuspokojenemu devel(libcrypto), takze neviem, co mam robit. No a teraz mam azureus a tam sa neviem ani pohnut, pretoze som bol zvyknut na pouzivanie dc++. mate niekto skusenosti s azureus? Kde vlastne nastavujem pripojenie na nejaky hub? Som totiz na sieti a ten hub je urobeny na lokalnej sieti, takze sa potrebujem pripojit nan. Konkretne na jeho ip adresu. Poradte prosim
      • Re: Re: P2P pod MDK 19.04.2005 | 22:47
        Avatar nardew debian  Používateľ
        azureus pouziva siete bittorent. to je trosku odlisne od klasickych p2p programov(e donkey, overnet ...). Bittorent funguje na tom principe, ze vsetko co stahujes zaroven aj uploadujes. Nieco z praxe ako to pouzivat: 1.) Najprv si musis stiahnut nejakeho clienta(program), cez ktore budes tahat tie setky veci - mame Azureus 2.) Stahovanie cez bittorrent funguje tak, ze ty si na nejakych strankach, ktore ponukaju stahovanie cez bittorrent, das vyhladat, co xces stahovat. Stranka ti potom vyhodi vsetky veci ktore naslo, a ku kazdej najdenej ti ponukne na stiahnutie jeden malicky subor. Ten subor si musis ulozit na disk. 3.) Ked uz mas ten subor stiahnuty, otvoris si toho clienta, co mas nainstalovaneho, das v nom Otvorit a vlozis mu ten stiahnuty subor. A on podla toho suboru uz bude vediet vsetko, co a ako ma stahovat. ak potrebujes azureus, umiestnil som tu link na verziu, ktoru netreba instalovat. ak mas nejake otazky k tomu, kludne napis.
        • Re: Re: Re: P2P pod MDK 20.04.2005 | 00:53
          Peter   Návštevník
          bittorent pre linux si mozes stiahnut aj tu: http://www.bittorrent.com/ alebo tu su balicky pre Redhat http://torrent.linux.duke.edu/btrpms/