Lista s minimalizovanymi odkazmi (gnome)

Sekcia: Aplikácie & Desktop 03.01.2007 | 18:07
Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
Dobry vecer. potrebujem pomoct, nejakym nedopatrenim sa mi podarilo vymazat z dolnej listy, na ktorej som mal minimalizovane veci ako je mozilla atd ten zobrazovac, ktory mi tie veci zobrazuje... proste ked som dal minimalizovat tak sa mi to okno stratilo a musel som ho obnovovat iba cez alt + tab ... Potom som tu listu celu vymazal a dal novu, lebo som myslel ze to tam uz bude, no nieje ... :( neviete ako tam tu listu dostat? Dakujem
There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: Lista s minimalizovanymi odkazmi (gnome) 02.01.2007 | 19:39
      ---   Návštevník
      klikni na ten panel co "zostal" a zvol novy panel a tie aplikacie tam natahaj mysou
      • Re: Re: Lista s minimalizovanymi odkazmi (gnome) 03.01.2007 | 11:58
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Nie tieto veci... teraz nemam na mysli listu kde je menu v podobe "aplikacie, miesta a system" ale tu listu kde sa mi zobrazuju minimalizovane okna ...
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: Re: Re: Lista s minimalizovanymi odkazmi (gnom 03.01.2007 | 13:26
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          Som lama, prepacte, uz som to vyriesil :))
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
          • svinsky dlhy subjekt 03.01.2007 | 13:44
            Avatar KiLo Debian stable  Používateľ
            a ako? mozno aj dakoho ineho bude zaujimat riesenie
            cat /dev/dsp > /dev/sda - ovladanie pocitaca hlasom
            • Re: svinsky dlhy subjekt 03.01.2007 | 18:07
              Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
              No v podstate som vytvoril novu listu, klikol pravym na tu listu a zvolil pridat do panelu ... a potom z ponuky som vybral normalne zoznam okien a prepinanie ploch a este nejake veci... No, ja som predtym videl stale len tu zakladnu ponuku, pretoze mi neslo skrolovatko, takze som ani v podstate nezistil ze to tam dole je este viac tych veci ktore mozem pridat...
              There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people