postreh

Sekcia: Ostatné 04.01.2007 | 21:42
Viliam Oravec   Návštevník
Zaujímalo by ma prečo po prechode na vlastný server ste sa rozhodli pre server Microsoft-IIS/5.0 , keď pred tým ste bežali na serveri Apache ? Nie že by ma to nejak extra hnevalo, ale portál o Linuxe bežiaci na Microsofte mi nejak nejde dohromady.
    • Re: postreh 03.01.2007 | 21:12
      Elven   Návštevník
      skus sa popytat na linuxsoft.cz :) ze kto to tam daval :)
      • Re: Re: postreh 03.01.2007 | 21:29
        Viliam Oravec   Návštevník
        Akurát som to skúšal ale nechce ma to prihlásiť do fóra Heslo zadávam správne, pretože mi to otvorí "moju stránku" - profil
      • Re: Re: postreh 04.01.2007 | 11:45
        Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
        preco na linuxsoft.cz ? tento server je uz na slovensku a linuxsoft.cz s nim uz nema nic spolocne.
        Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: postreh 03.01.2007 | 22:08
      WlaSaTy   Návštevník
      pokial ti to vadi tak mozes poskytnut vlastny hosting. verim ze sa s nimi dohodnes na cene za prenajom, kvalite linky, zalohovani, vykone, skalovatelnosti a aj dostupnosti sluzby. web je len sluzba a nie filozoficky smer.
      • Re: Re: postreh 04.01.2007 | 09:24
        Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
        > "pokial ti to vadi tak mozes ..." ... zmenit lokal, takze: "See you, space cowboys"
    • Re: postreh 04.01.2007 | 10:58
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      pozri si co robi mod_security v apache :)).
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: postreh 04.01.2007 | 12:25
        Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
        co robi mod_security v apache?
        • Re: Re: Re: postreh 04.01.2007 | 12:30
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          napr meni identitu servra ;)
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: Re: Re: Re: postreh 04.01.2007 | 13:00
            Viliam Oravec   Návštevník
            Vidím že som niekoho asi naštval. Naozaj som netušil že tu s takou obyčajnou otázkou roprúdim takú prudkú debatu. Tu sa pokúsim odpovedať na všetky vaše "námety" Svoj vlastný hosting poskytnúť nemôžem, lebo nemám z čoho. Tiež sa pripájam na inet cez MS Win XP.
            • Re: Re: Re: Re: Re: postreh 04.01.2007 | 15:59
              Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
              Ak si tym myslel mna, tak si ma nenastval, aspon vidim, ze moja (aj skolska) praca je uspesna :)).
              Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: postreh 04.01.2007 | 21:26
                Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
                Takže z toho mi vychádza, že linuxos.sk naozaj beží na apachi so zmeneným menom? :)
                Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: postreh 04.01.2007 | 21:34
                  Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                  ano :). Samozrejme, ze linuxos.sk bezi na GNU/Linuxe ;).
                  Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: postreh 04.01.2007 | 21:42
                    WlaSaTy   Návštevník
                    a grafom z netcraftu pridava bodicek pre MS produkty. ale podla tych produktov asi nebude jediny :)