Vypnut GNOME austart programu cez KDE

Sekcia: Aplikácie & Desktop 04.01.2007 | 12:35
Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
Dobry den. Potrebujem vypnut automaticke spustanie pri starte programu beryl z KDE, pretoze ked sa dostanem do GNOME, ako keby mi to zahltilo cely Xserver alebo co. Restartovat Xka ide ale ked sa prihlasim do GNOME tak mi zatuhne cele okno... Neviete mi pomoct? Uz som rozmyslal ci by nepomohlo reinstalovat GNOME, ale neviem ako na to :D. Dakujem
There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: Vypnut GNOME austart programu cez KDE 04.01.2007 | 09:45
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      *Pripomienka: ten program je automaticky spustany iba v GNOME
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: Vypnut GNOME austart programu cez KDE 04.01.2007 | 10:35
      WlaSaTy   Návštevník
      sice netusim ako je to riesene v tvojej distribucii, ale u mna je to v ~/.config/autostart/beryl-manager.desktop.
      • Re: Re: Vypnut GNOME austart programu cez KDE 04.01.2007 | 11:00
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        No to si mi pomohol, diky velmi !!! :))) Inac, beryl je dobra vec, len ho treba vediet nastavit, mne osobne na 256MB ram ide vsetko okej, len nemam vsetky efekty, no ale to co mi zahltilo Xko bolo Blur Effect ... Mnoho zdaru
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: Re: Re: Vypnut GNOME austart programu cez KDE 04.01.2007 | 12:07
          WlaSaTy   Návštevník
          nz, ak ti ten beryl vyhovuje ... ale zaujimalo by ma aky budes mat nazor na beryl pri serioznej niekolko hodinovej praci. pozerat na trasuce sa okna ktorym je zima asi nie je moc vhodne, aj ked im mozes podkurit.
          • Re: Re: Re: Re: Vypnut GNOME austart programu cez 04.01.2007 | 12:35
            Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
            No v podstate serioznu niekolko hodinovu pracu mam dost casto, ked programujem weby a potrebujem sa stm pohrat ... Ale tak, ja si potrpim na vzhlad... Som skor grafickejsi typ a zatial som s berylom problem nemal, teda myslim taky problem zeby ma znervoznoval a tak :)
            There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people