problem z ovladacmi na wifipci kartu

Sekcia: Hardware a Drivery 06.01.2007 | 14:47
Wifi   Návštevník
mam Am1772(tm) pci kartu ces ktoru mam natiahnuty net a mam mandrivu 2006 64bit on ju aj nainstaluje terda sa mi zda ale ked idem komfigurovat siet tak chce ovladace a ja akosik som nic nenasiel. pre info som uplny zaciatocnik prechadzam z win XP a potrebujem akosik take navody ako pre blondinky as sa do toho dostanem este som na neho nic nenainstaloval iba s orig cd to co stiahnem z netu mi skoro nigdy nefacha ale ucim as a tak vas prosim o zhovievast s taou trubou ako som ja:-)
    • Re: problem z ovladacmi na wifipci kartu 06.01.2007 | 14:47
      Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
      Niekde v nastaveniach siete (neviem kde, lebo mandrivu som mal asi týždeň) je nastavenie wifi. Tam sa dá zvoliť, že použiť windows ovládač. Akurát potrebuješ súbor netam772.inf, ktorý by si mal získať z tých win ovládačov (alebo bude niekde v priečinku WINDOWS). A našiel som aj nejaký návod v polštine.
      Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
      • Re: problem z ovladacmi na wifipci kartu 20.01.2007 | 20:16
        jano   Návštevník
        no ono to je pekne ale ja ma 64 bit a ono ten ovlkadac je 32 tak dik za ochotu
        • Re: problem z ovladacmi na wifipci kartu 20.01.2007 | 20:26
          Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
          No a ovládače pre winXP 64-bit ešte niesú? Ak nie, tak treba nahodiť 32bit Mandrivu
          Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
          • Re: problem z ovladacmi na wifipci kartu 20.01.2007 | 20:55
            WlaSaTy   Návštevník
            podla toho co hovoril ujo google (http://prism54.org/punbb/viewtopic.php?pid=4526) je ta karta podporovana v linuxe pomocou ovladaca prism54.