mplayer: Connection refused

Sekcia: Aplikácie & Desktop 08.01.2007 | 17:19
Laco   Návštevník
Chcem, sa spytat ake mate skusenosti s mplayer pluginom vo Firefoxe. Mam Suse 10.2, standardna instalacia, nvidia driver, nepouzivalm Xgl.
Z packmana som si doinstaloval kodeky, mplayer s pluginom do firefoxu + zvysne zavislosti ale mam problem s pozeranim videi na webe. Z ta3-ky mi idu vacsinou len reportaze ale zive vysielanie neide. Zo CNN mi neide ziadna reportaz a mplayer-plugin vypise connection refused.

A rovnako sa to sprava na archive STV aj Markizy.
Akurat QuickTime trailery mi funguju, ale vacsinou je to bieda a obcas padne cely Firefox...

Treba niekde nieco specialneho nastavit, alebo to v linuxe nebude chodit vobec ?
    • Re: mplayer: Connection refused 08.01.2007 | 18:28
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      skus totem-xine
      napriklad ... a haluz je ze mne vo FF nejde sledovat ani jeden stream. v konquerore si kuknem STV aj JOJ ci TA3 a TV Ocko. Ale markizu a novu e-e.
      • Re: mplayer: Connection refused 08.01.2007 | 22:51
        Laco   Návštevník
        Uz som to rozluskol. Treba kliknut plavym tlacitkom mysi na plugin vo FIrefoxe a ako video zvolit gl, pretoze stnadradne je to prazdne a audio som dal alsa...

        Stymto nastavenim ide uplne vsetko STV, Markiza, TA3, JoJ, CT24, CNN, Apple Trailery, proste vsetko :-)))))))