ikony z dreamlinuxu do kubuntu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 09.01.2007 | 10:49
Rasto   Návštevník
Ahojte Mam nainstalovany Dreamlinux 2.2 no nejak mi nefunguje spravne. Niekedy sa nechcu otvorit programy inokedy zase sa zavru sami od seba a zase niekedy mi zamrzne. Ale to iste sa mi stavalo aj pri Xubuntu. Celkovo sa mi darilo z distrom Kubuntu 6.10 rozmyslam v tej chvili ze sa knemu vratim. Ale dost sa mi pacia ikony z dreamlinuxu, nedaju sa nejak nainstalovat alebo preniest alebo stiahnut z netu do Kubuntu 6.10?
    • Re: ikony z dreamlinuxu do kubuntu 09.01.2007 | 11:02
      Avatar stranger Xubuntu, FreeBSD  Používateľ
      Ja ich mam v Xubuntu. Normalne si ich nakopiruj z LiveCD DreamLinuxu do adresara ikon, v ponuke ich poom budes mat ako Rodent.

      K tomu divnemu spravaniu. Isto chyba v zavislostiach.

      Pre viac infa kuk sem http://www.linuxos.sk/?show=sprava_zobraz_komentare&id=975
      Linux is for people who hate Windows, FreeBSD is for people who like Unix. The answer is Ubuntu.
      • Re: ikony z dreamlinuxu do kubuntu 09.01.2007 | 11:44
        Rasto   Návštevník
        Dik za radu. Ale mne v live CD Dreamu neukazuje nic ani na Windowse ani na Linuxe pra sa tomu cudujem ani dokonca deb baliky. otvorim a je to prazne. A inac kde by som to mal nakopirovat do ikon ale nejak nainstalovat.

        Inac na margo Dreamlinuxu je super. Nastavil som si tlaciaren a vsetko islo samo v poho. Problemy nastali ked som chcel nejake pridat programiky. Potom to vsetko zacalo.
        • Re: ikony z dreamlinuxu do kubuntu 09.01.2007 | 13:19
          Avatar Martin Beastie  Používateľ
          Spravim nejake mini forum pre DreamLinux kde to mozme rozobrat podrobnejsie ...

          dam vediet ked to bude pripravene
          <br/> <br/>
          • Re: ikony z dreamlinuxu do kubuntu 10.01.2007 | 00:49
            Avatar Martin Beastie  Používateľ
            Hotovo. Viac info v podpise ;)
            <br/> <br/>
            • Re: ikony z dreamlinuxu do kubuntu 10.01.2007 | 01:10
              Avatar stranger Xubuntu, FreeBSD  Používateľ
              4Legion:Chcel som sa Ti regnut na fore,ale nejako sa mi nedari. Po kliknuti do pola registracneho formulara ma to hadze spat sem.
              Linux is for people who hate Windows, FreeBSD is for people who like Unix. The answer is Ubuntu.
              • Re: ikony z dreamlinuxu do kubuntu 10.01.2007 | 09:18
                Avatar Martin Beastie  Používateľ
                Caf, dik za info.. moja chyba, uz je to opravene :)
                <br/> <br/>
        • Re: ikony z dreamlinuxu do kubuntu 09.01.2007 | 17:11
          Avatar stranger Xubuntu, FreeBSD  Používateľ
          Spustis si LiveCD DreamLinuxu a z adresara /usr/share/icons si ich nakopirujes do toho isteho adresara Tvojej nainstalovanej distribucie.
          Linux is for people who hate Windows, FreeBSD is for people who like Unix. The answer is Ubuntu.
          • Re: ikony z dreamlinuxu do kubuntu 09.01.2007 | 21:43
            Rasto   Návštevník
            Ahoj tak som to urobil a aj ich mam vypisane (Rodent) ale ked dam pouzit tie ikony tak mi pouzije celkom ine ikony a nietie rodent. Alebo si mal na mysli ze mam prepisat cely adresar icons?
            • Re: ikony z dreamlinuxu do kubuntu 10.01.2007 | 01:05
              Avatar stranger Xubuntu, FreeBSD  Používateľ
              Poprepisuj co uznas za vhodne, aj systemove ikony, pre istotu si ale z povodnych sprav zalohu. V ponuke zmeny pouzivatelskeho prostredia budes mat Rodent ikony dva krat. Jedny z nich su tie prave orechove(DreamLinuxove:-))
              Linux is for people who hate Windows, FreeBSD is for people who like Unix. The answer is Ubuntu.