Chyba: connect s MySQL

Sekcia: Programovanie 17.01.2007 | 15:26
Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
Dobry den. Mam nasledovny problem. Mam spraveny chat a donedavna siel ako mal... Nahodil som ho na novy FREEhosting, a odrazu mi pise toto :
chyba insertu :Lost connection to MySQL server during query
Zabudol som podotknut, ze mi to pise vo frame na odosielanie spravy..
vsetko mam dobre, vobec nic nemam zle zadane, uplne vsetko tak ako ma byt, niekedy sa prihlasim a pisat ide normalne, a niekedy napisem prvu vetu, dam odoslat, nevlozi ju do DB a vypise error, neviete nejako pomoct? ako to osetrit alebo co... ak budete potrebovat, kod dam na net, staci len napisat...
There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: Chyba: connect s MySQL 17.01.2007 | 15:35
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      pouzivas pconnect? ak hej tak tam bude najpravdepodobnejsie chyba
      • Re: Chyba: connect s MySQL 17.01.2007 | 15:39
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        ehm, niee mysql_connect
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: Chyba: connect s MySQL 17.01.2007 | 15:48
          Avatar borg Fedora  Administrátor
          tak naviaz spojenie este raz pred query do db, ak uz nahodou existuje tak sa nevytvori nove ale pouzie je stare.
          • Re: Chyba: connect s MySQL 17.01.2007 | 16:04
            Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
            takto sa mi to paci :) vizera to ze to ide... keby nieco tak sa este ozvem, inac, nevies mi poradit, ako spravit uploadovanie sprav, ale nie pomocou refreshu ale nejako inac?? pretoze pri refreshi to blika a iba kazdych najmenej 5 sekund sa da refreshovat a to je pomale velmi... Na inych chatoch to maju riesene nejako inac, proste im to neblika a spravy sa zobrazuju furt ked su nove... Nevedel by si mi pomoct? Dakujem
            There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
            • Re: Chyba: connect s MySQL 17.01.2007 | 16:29
              Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
              rozsekaj stranku na framey (co uz asi mas), ak mas spravne napisany kod + dostatocne rychly server a doma linku, tak to neblika
              Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
              • Re: Chyba: connect s MySQL 17.01.2007 | 16:38
                Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
                a aky content mam dat na refresh? 1 ? to este stale blika :/ a som na freehostingu... takze tam to blikat asi bude stale
                There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
            • Re: Chyba: connect s MySQL 17.01.2007 | 16:38
              Avatar srigi   Používateľ
              AJAX
              • Re: Chyba: connect s MySQL 17.01.2007 | 16:53
                Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
                O ajaxe pocujem teraz priblizne druhy krat... :) takze by som bol zvedavy ako sa to robi, neviem nic rozumne napisane najst
                There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
                • Re: Chyba: connect s MySQL 17.01.2007 | 16:55
                  Avatar borg Fedora  Administrátor
                  http://www.root.cz/clanky/ajax/
                  • Re: Chyba: connect s MySQL 17.01.2007 | 17:31
                    Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
                    Aj ked som naviazal connect pred query, stale to pise blbosti a nevie sa pripojit k mysql :/
                    There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people