strata dat

Sekcia: Aplikácie & Desktop 18.01.2007 | 22:58
daniel_m   Návštevník
prosim vas, chcel som preinstalovat ubuntu, zalohoval som komplet cely adresar home na windows disk. Zistil som vsak ze k datam ktore som dufal ze su zalohovane (foto, video, ...) sa nemozem dostat. existuje daka nadej to zachranit? Dakujem za odpoved
    • Re: strata dat 18.01.2007 | 23:08
      Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
      No ako tie data na tom windows disku nie sú? Alebo ako sa k ním snažiš dostať, že nemôžeš.
      Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
      • Re: strata dat 18.01.2007 | 23:37
        --   Návštevník
        este dodaj akym sposobom si ich zalohoval a vymazal
    • Re: strata dat 18.01.2007 | 23:48
      WlaSaTy   Návštevník
      akym sposobom bol ten disk pripojeny ked si tam nahraval tie data (ntfs alebo ntfs-3g), a akym sposobom je pripojeny teraz?
    • Re: strata dat 19.01.2007 | 00:10
      daniel_m   Návštevník
      prepacte, bol to plany poplach. windows mi z nejakej priciny nezobrazil cely obsah priecinku home. po x-ty krat kontroly mi zobrazil hladane adresare, hodil som ich rychlo na iny komp. ked som sa k nim vratil, znovu ich nezobrazil. toto roby ako sa mu zachce. Dakujem za vasu ochotu pomoct, nikomu neprajem zazit pocit zo straty fotografii 9 mesiacov tehotenstva manzelky a 6 mesiacov zivota syna. zaroven prosim admina o zmazanie tejto temy. s pozdravom dm.
      • Re: strata dat 19.01.2007 | 00:47
        Avatar stranger Xubuntu, FreeBSD  Používateľ
        Prinajhorsom(alebo prinajlepsom) by ste si prezili este jedno tehotenstvo a ver mi, ze ked uzivis a vychovas jedno, tak druhe dieta sa popri tom zvezie jedna basen :-)
        Linux is for people who hate Windows, FreeBSD is for people who like Unix. The answer is Ubuntu.
      • Re: strata dat 19.01.2007 | 12:04
        WlaSaTy   Návštevník
        to vyzera ze si pouzil stary ovladac ntfs a nie ntfs-3g, popripade ze bol ten disk pod wilde len hibernovany.

        no nic, vitaj do klubu. si dalsi co uz vie ze archivacia sa vykonava pomocou garantovanych rieseni a na externe media ktore je odporucane aj kontrolovat v periodickych intervaloch :)