Prihlasovacia obrazovka

Sekcia: Ostatné 14.04.2005 | 11:13
Avatar pepsy Mandrake 10.1  Používateľ
Ahoj, mam Mandrake 10.1 a KDE. Chcel by som zmenit obrazok ktory je na pozadi ked sa objavi prihlasovacie okno (okno v ktorom uzivatelia zadavaju heslo :)). V mojom pripade je to taky modry obrazok a v pravom dolnom rohu je napisane " Mandrake 10.1". Ak sa to da zmenit napiste PLS kde a ako. Dakujem.
    • Re: Prihlasovacia obrazovka 13.04.2005 | 12:53
      Descartes   Návštevník
      V pripade, ze mas KDE 3.4 tak si stiahni z kde-look.org program na spravu prihlasovacich tem. inac mas myslim smolu... ak chces ale menit iba pozadie, tak je to v nastavovani prihlasenia (tusim spravca prihlasenia alebo tak nejako sa to vola) malo by to byt v Ovladacom centre KDE.
      • Re: Re: Prihlasovacia obrazovka 13.04.2005 | 17:45
        Avatar pepsy Mandrake 10.1  Používateľ
        Nemam KDE3.4 ale ja som ani nexcel zmenit celu obrazovku len to pozadie. Mas pravdu pred tym sa my podarilo to najst v ovladacom centre ale tam je v ponuke len jeden obrazok ... ako do tej ponuky dostanem ten ktory tam xcem mat ?
        • Re: Re: Re: Prihlasovacia obrazovka 14.04.2005 | 00:29
          Descartes   Návštevník
          Ovladacie centrum->sprava systemu->spravca prihlasenia->klikni na REZIM ADMINISTRATORA->zadaj heslo roota->Pozadie->tam si vyber a OK. Malo by sa ti tam ukazat. ked chces nejake z disku, tak klikni na ikonku vedla zoznamu pozadi (taky modry priecinok)
          • Re: Re: Re: Re: Prihlasovacia obrazovka 14.04.2005 | 11:13
            Avatar pepsy Mandrake 10.1  Používateľ
            Dik za pomoc, nasiel som to :)
          • Re: Re: Re: Re: Prihlasovacia obrazovka 14.04.2005 | 11:13
            Avatar pepsy Mandrake 10.1  Používateľ
            Dik za pomoc, nasiel som to :)