Stretavka v Londyne?

Sekcia: Komunita 29.01.2007 | 16:41
Avatar Lubo FC8, Ubuntu, Solaris 10/u8  Používateľ
Najdu sa aj nejaky Linuxaci/Linuxacky ochotny zajst na pivec tuna v Londyne?
    • Re: Stretavka v Londyne? 29.01.2007 | 17:50
      netto   Návštevník
      A co tu v Birminghame? No keby som mal kde prespat v Londyne tak by som aj prisiel.
      • Re: Stretavka v Londyne? 29.01.2007 | 18:37
        Avatar Lubo FC8, Ubuntu, Solaris 10/u8  Používateľ
        No mne je to v podstate jedno kde sa zajde na pivo ;-) momentalne som v Londyne no nefiem ci ma pozbytok mojho kontraktu nebudu posuvat po celej UK... Ale urcite nieco vymyslime btw mas icq? poslem ti moje tel.c. btw ta stretafka by bola realna tak o 2-3 tyzdne lebo teraz sa musim pripravovat na CCNA...
      • Re: Stretavka v Londyne? 29.01.2007 | 23:48
        Avatar Lubo FC8, Ubuntu, Solaris 10/u8  Používateľ
        Celkom som zabudol ze by som ti mohol dat moje icq cislo takze tu je: 142483059 a moj mail je pistik1980@hotmail.com takze sa ozvy a cosi zorganizujeme ;-)
    • Re: Stretavka v Londyne? 19.02.2007 | 17:21
      Avatar Tommy Angelo   Používateľ
      Chalani aj ja by som chcel byť v Anglickuuuu...Teraz akurat idem maturovať. A pôjdem, ted až sa mi podarí na výšku študovať informatiku, alebo pc siete. Myslite ze budem mat perspektiva dostat sa do GB, či už študovať napr. nejaku vysoku skolu alebo ist tam zit? Lebo na slovensku sa mi vobec nepaci a nie je tu moznost dobreho zarobku...

      btw. dostuduvavam Strednu Priemyselnu Skolu Elektrotechnicku v Piestanoch..a chcel by som podla moznosti cim skor vypadnut zo Slovenska.Poradte mi please
      • Re: Stretavka v Londyne? 19.02.2007 | 23:26
        Avatar Lubo FC8, Ubuntu, Solaris 10/u8  Používateľ
        Ja mam tu istu skolu akurat v KE. Ja som to skusal na vyske ale nejako to nevyslo koli chlastu a kamosom. Po odpracovani 4 rokof na slovensku som si povedal stacilo a prisiel som sem do UK pred 2mi rokmi. Teraz robim pre skoliace centrum Computer/Network Technician. No aby si si nemyslel ze je to take jednoduche, tak ti este prezradim ze som rok aj mesiac robil cleaner-a. Pokial chces o tom pokecat je tu moje icq.
        • Re: Stretavka v Londyne? 20.02.2007 | 21:13
          Avatar Tommy Angelo   Používateľ
          Jasne, ozvem sa ked budem moct. Len teraz mam toho moc na praci a studia, tak s tym musim troska pokrocit...som rad ze mi s tym aspon niekto helpne