Maly prieskum chatujucich

Sekcia: Ostatné 30.01.2007 | 11:16
Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
Dobry den. Pracujem na chate pre mladez, s ktorym sa chcem zucastnit roznych sutazi a tak... Ale potreboval by som vediet, co by na takom chate neodmyslitelne malo byt. Mam tam registraciu, otazky, pomoc, reklamu atd. na boku je poces reg. uzivatelov a kto ma meniny a tak... A po prihlaseni ma uzivatel vlastnu emailovu schranku ( ale len v ramci chatu ) moze si nastavit svoj profil a zobrazit si profil niekoho ineho, ma tam smilikov, vypocet veku a tak... Ak by ste ho chceli vyskusat tak kliknite tu. Staci len registrovat a prihlasit :).Dizajn je robeny pekne a priehladne, volil som pre oci prijemne odtiene modrej. Dufam ze budu kladne odpovede, berte na ohlad ze mam 14 rokov a tento projekt je moj nadpriemerny.
Dakujem za vsetky odpovede
P.S. : Niekedy nejde pisat, pretoze som na freehostingu a pretazuje sa mysql databaza, vypise nieco ako mysql server during by query, treba celu stranku refreshnut alebo sa odhlasit a prihlasit. :)
There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: Maly prieskum chatujucich 30.01.2007 | 11:21
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      Opravujem link: www.smilechat.yw.sk
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: Maly prieskum chatujucich 30.01.2007 | 15:14
        Avatar uid0 Debian  Používateľ
        pre buducnost - k URL patri aj protokol
        Debian. apt-get into it…
        • Re: Maly prieskum chatujucich 30.01.2007 | 15:17
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          uid0 , toto neries :) nauci sa chalan :)))
    • Re: Maly prieskum chatujucich 30.01.2007 | 15:06
      Avatar nahnevaný mladý muž gNewSense  Používateľ
      - tlacitko "prihlasit" ked nanho pridem zmeni farbu textu z ciernej na svetlo sivu pricom pozadie tlacitka zostane sive. Svetlosiva na sivej nejde precitat.

      - ked zadam zle heslo zobrazi sa taka sucha hlaska, chcelo by to trochu viac textu, spomenut ze user moze mat zapnuty capslock pripadne inu klavesnicu, alebo sa pomylil, co ma robit ked zabudol heslo

      - blizko prihlasovacieho tlacitka musi byt link na registraciu (aj ked je v menu ale mal by byt aj tu)

      - pri registracii den mesiac rok je predvolene d m r, dal by som dd mm rrrr

      - Bánskobystrický kraj sa píše s krátkym a

      - ked sa volam "Sandokan Horvát" tak mam smolu a meno nezadam

      - Registrácie prebehla úspešne
      Nezadali ste email!

      (je to chyba alebo oznamenie? treba napisat: Nezadali ste email, ostatny uzivatelia vam nebudu moct posielat emaily, email si neskor mozete nastavit v menu v casti "nastavenie"!)

      - po registracii zobrazit link alebo info ze sa moze prihlasit na hlavnej stranke

      - preco musim po prihlaseni este klikat na spustit? Je to zbytocne, ked sa prihlasujem na chat chcem predsa chatovat.

      - Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect.php]: Access denied for user 'yw_smilechat'@'88.86.103.246' (using password: YES) in /home/free/yw.sk/s/smilechat/root/www/connectdb.php on line 2
      (ajajajaj) Chyba:Access denied for user 'yw_smilechat'@'88.86.103.246' (using password: YES)

      - este na tom popracuj
      • Re: Maly prieskum chatujucich 30.01.2007 | 15:14
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        ak bude dare_devil suhlasit s mojim navrhom na spolupracu, pravdepodobne este dnes prejde chat na novy server (30GB miesta pre chat a DB, six, nix, neverejny), plus sa pustime do prace na zlepsovani :)) len to chce navrhy a podnety a hinty ;-)
      • Re: Maly prieskum chatujucich 30.01.2007 | 17:24
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        - preco musim po prihlaseni este klikat na spustit? Je to zbytocne, ked sa prihlasujem na chat chcem predsa chatovat.
        No ide mi hlavne o to ze sa prepaja do logged, kde sa overuje ci boli spravne zadane udaje, zapisuje do db ze si sa pripojil a tak... Nieje to tam naschval ale inac som to spravit nevedel
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: Maly prieskum chatujucich 30.01.2007 | 15:22
      Avatar uid0 Debian  Používateľ
      > volil som pre oci prijemne odtiene modrej.

      cakal som naky blivajz, ale nie je to zle :) len na moj vkus prilis sladke :)

      > berte na ohlad ze mam 14 rokov

      na tvoj vek urcite nadpriemer, ale urcite by som ta nepodcenoval alebo nebral kvoli tomu ohlad - ja som mal tiez 14 a neospravedlnoval som sa vekom :) ucit sa, ucit sa, ucit sa :D
      Debian. apt-get into it…
      • Re: Maly prieskum chatujucich 30.01.2007 | 15:24
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        uid0 = reinkarnovany V.I.L. ??? :D
        • Re: Maly prieskum chatujucich 30.01.2007 | 15:26
          Avatar uid0 Debian  Používateľ
          kto?
          Debian. apt-get into it…
          • Re: Maly prieskum chatujucich 30.01.2007 | 15:27
            Avatar uid0 Debian  Používateľ
            aha, uz mi doslo :)
            Debian. apt-get into it…
            • Re: Maly prieskum chatujucich 30.01.2007 | 15:37
              Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
              pouzil si prikaz sudo apt-cache search V.I.L. | grep ucit sa ?? :D
              • Re: Maly prieskum chatujucich 30.01.2007 | 15:47
                Avatar uid0 Debian  Používateľ
                nie, precital som si na co si reagoval :)
                Debian. apt-get into it…
    • Re: Maly prieskum chatujucich 30.01.2007 | 15:26
      Avatar uid0 Debian  Používateľ
      nikdy nerob anchor (link) s textami ako "kliknite tu", "kliknite sem", "tu", "toto" pokial to nie je zamer. text odkazu ma byt hlavne vystizny...
      Debian. apt-get into it…