Výstup na slúchadlá

Sekcia: Aplikácie & Desktop 02.02.2007 | 13:15
Berti-ke   Návštevník
Linux Kubuntu 6.06...
Nejde mi výstup cez slúchadlá.....V KmiX-e mám nastavené všetko naplno a všetko zapnuté a nejde to...poradte, diks
    • Re: Výstup na slúchadlá 02.02.2007 | 13:21
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      zvukovka je zdetekovana systemom?
      • Re: Výstup na slúchadlá 02.02.2007 | 13:32
        Berti-ke   Návštevník
        tha to ti nefiem...zvuky mi inac normálne idú vsetko,ale len cez repráky notebooku
        • Re: Výstup na slúchadlá 02.02.2007 | 14:13
          WlaSaTy   Návštevník
          sice neviem co je to za zvukovku a v akom NB, ale obcas sa to da prepnut bud v mixeri alebo sa to prepina automaticky pri zasunuti sluchatiek. zavisi od toho aky firmware roby s akym hardware a ako sa k tomu postavia ovladace. samo ze je to nezavisle od OS :)
          • Re: Výstup na slúchadlá 02.02.2007 | 14:25
            Avatar kernel OpenSUSE, Gentoo  Používateľ
            Ja mam podobny problem, ale zatiaľ som ho vobec neriešil, akurát že na PC.
            Zvukovka je integrovana 5.1 realtek HD a systemom zdetekovana.
            V zadu mam klasicke konektory, všetky fuguju. Problem je z konektormi ktoré su na skrinke vpredu, sú tam dva (slúchadlá a 2nd mic in). A ten konektor na slúchadlá nejde. Ked zapnem v nastaveniach prepinac headphones, tak to !nezapne! vpredu vystup na sluchdla ale zapne vystup do konektora mic in(fakt cudne). Chyba je to softvérová pretože vo vidlach to funguje spravne. Neviete kde sa to da nakonfigurovat??
            There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary and those who don´t.