Grafika

Sekcia: Hardware a Drivery 04.02.2007 | 12:15
Zaciatocnik   Návštevník
System spravne identifikuje graf. kartu, ale neviem zmenit rozlisenie. Proste to urobim a vysledok - vrati posledne udaje, ktore su nezmysly. Stiahol som ovladac z Nvidie a nic. Furt tam nasilu vrati zle a nespravne nastavenia. Ako na to?
7300GT
    • Re: Grafika 04.02.2007 | 12:20
      Avatar Peter Mint  Používateľ
      Distribucia?
      Žijem v krajine, kde aj zajtra znamená predvčerom :-)
      • Re: Grafika 04.02.2007 | 12:37
        Zaciatocnik   Návštevník
        2007 free 64bit
        • Re: Grafika 04.02.2007 | 12:41
          Zaciatocnik   Návštevník
          To pribudlo dalsie - signalizuje, ze je odpojeny a pritom je pripojeny
        • Re: Grafika 04.02.2007 | 12:42
          Avatar Peter Mint  Používateľ
          Mne pomohlo v prikazovom riadku prikaz MC a tam v X11 subor xorgconf si musis upravit konfiguraciu- riesil som to kvoli sirokouhlemu monitoru. Viem ze ti to mozno nepomoze ale skus.
          Žijem v krajine, kde aj zajtra znamená predvčerom :-)
          • Re: Grafika 04.02.2007 | 12:59
            Zaciatocnik   Návštevník
            To ano, ale stale vrati zle nastavenia, pritom spoznal aj typ monitoru. No je strasne pozerat na takyto obraz. Stiahnem Macromedia flash, instalacia ok, "Chcete stiahnut....." no otrava
            • Re: Grafika 04.02.2007 | 19:19
              Avatar KiLo Debian stable  Používateľ
              no a keby si ten xorg editoval rucne, co by sa asi stalo? skus to tak
              cat /dev/dsp > /dev/sda - ovladanie pocitaca hlasom
            • Re: Grafika 04.02.2007 | 19:48
              ---   Návštevník
              poradim ti jednu vec, ak mas problem tak ho popis presne ,lebo z toho co tu pises sa ma kto vyznat?
              Takze este raz.
              1. co si uz urobil (presne-mozes sem skopirovat to co si vkladal...)
              2.vloz sem stav po restarte ,aby bolo vidiet zmenu ,ktoru vraj urobil system...
              3.TOTO JE O COM? ....Stiahnem Macromedia flash, instalacia ok, "Chcete stiahnut....." no otrava...To pribudlo dalsie - signalizuje, ze je odpojeny a pritom je pripojeny.... nemiesaj sem dalsie problemy

              Je fakt strasne sa zapodievat problemom ,ked neposkytnes nic...
              • Re: Grafika 04.02.2007 | 21:57
                Zaciatocnik   Návštevník
                Preinštaloval som 2007/64bit a funguje
                1 format
                2 install Mandriva
                3 OK

                Dik