Slackware11 - pomoc s knižnicami (/usr/lib)

Sekcia: Konfigurácia 05.02.2007 | 23:09
Avatar Tomáš Lehocký Lubuntu  Používateľ
Zdravím všetkých

Je tu niekto kto používa Slackware11 na desktope a má rýchly net?

Potreboval by som takúto vec:
Aby nejaká dobrá duša zabalila do tgz svoj priečinok "/usr/lub" a poslala mi ho na FTP server.

Na čo to potrebujem:

Pracujem na "liberarypack" určený pre distribúciu Slax. Mám pomerne málo knižníc a ich postupné zýskavanie by zabralo vela času. Tak ma napadlo že ak má niekto Slackware 11 na desktope mohol by mi poslať svoju "zbierku" knižníc.

ftp server uprestním konkrétnej dobrej duši buď cez IM alebo email

moc by mi to pomohlo

tomolc
tomolc
    • Re: Slackware11 - pomoc s knižnicami (/usr/lib) 06.02.2007 | 00:50
      luzr   Návštevník
      A ty ju proste vezmes a budes predpokladat ze je v poriadku.. Aspon ze sa ti lepsi gramatika :)
      • Re: Slackware11 - pomoc s knižnicami (/usr/lib) 06.02.2007 | 01:15
        Avatar Tomáš Lehocký Lubuntu  Používateľ
        nechápem o čo ide skús - byť konkrétnejší?

        ak chceš možem ti to detajlnejšie vysvetliť...

        tomolc
        tomolc
        • Re: Slackware11 - pomoc s knižnicami (/usr/lib) 06.02.2007 | 11:32
          Avatar nahnevaný mladý muž gNewSense  Používateľ
          ak ti chyba nejaka kniznica pozri si MANIFEST.bz2 (alebo tak nejak) je na tom CD a je to zoznam vsetkych suborov a do akeho balicku patria, nieje to uplne riesenie ale ulahci ti to pracu.
          • Re: Slackware11 - pomoc s knižnicami (/usr/lib) 06.02.2007 | 16:23
            Avatar Tomáš Lehocký Lubuntu  Používateľ
            nie neulahčí pretože:
            1: musim stiahnuť min 2 cd slackwaru
            2: musim vyhladať všetky balíčky s knižnicami v tom manifeste a apotom aj na cd
            3: musim večtky tie balíčky nainštalovať.
            4: polovica z toho budú hovadiny a ja to budem musieť pracne triediť a naviše tažko odlíšim čo je balast a čo potrbné..

            Keď mi to niekto posšle z desktopu tak predpokladám že na svojom pc má nainštalované prevažne len to čo desktopista používa a tak sa triedenie trochu ulahčí.

            Mohol by som zobrat aj lib z fedory alebo mandrivi čo mám na desktope ale to mi moc nepomôže (na dlho nebudem vysvetlovať)

            tomolc
            tomolc
            • Re: Slackware11 - pomoc s knižnicami (/usr/lib) 06.02.2007 | 16:49
              Avatar fixinko Slackware,Gentoo,Solaris  Používateľ
              hmmm moj /usr/lib ma cca 1,5GB, mas dostatocne velky mailbox?:-)
              So let it be written, so let it be done....
              • Re: Slackware11 - pomoc s knižnicami (/usr/lib) 06.02.2007 | 17:12
                Avatar Tomáš Lehocký Lubuntu  Používateľ
                Mám k dispozícii FTP konto kam sa vojde tak okolo 2GB dát. Ak to zabalíš tak to odhadujem na cca 900MB.

                Teda aby sme sa vyhli nedorozumeniu:
                Máš Slackware 11 a používaš ho ako desktop (audio, video, par hrier, grafika, sem tam nejaká ta kompilácia a tak podobne)?

                Ak teda súhlasíš pošlem ti link na FTP server a heslo pre upload.
                tomolc
                tomolc
                • Re: Slackware11 - pomoc s knižnicami (/usr/lib) 07.02.2007 | 01:33
                  Avatar hafik Slackware 10.2  Používateľ
                  Nemyslim ze ti azet zobere 900mb priloho. (moj /usr/lib ma 1,1GB).
                  • Re: Slackware11 - pomoc s knižnicami (/usr/lib) 07.02.2007 | 01:49
                    Avatar Tomáš Lehocký Lubuntu  Používateľ
                    Som napísal višie že mám FTP konto s miestom cca 2 GB (nikdenieje napísané že je na azete :) )

                    napíšem ti email z adresou a heslom.... ale až poobede

                    tomolc
                    tomolc
            • Re: Slackware11 - pomoc s knižnicami (/usr/lib) 06.02.2007 | 19:34
              luzr   Návštevník
              Navrhujem vymazat cely thread aby sa zabranilo sireniu bludov
              • Re: Slackware11 - pomoc s knižnicami (/usr/lib) 06.02.2007 | 19:59
                Avatar Tomáš Lehocký Lubuntu  Používateľ
                Ty si nejaký múdry čo? - najprv sy vymaž tie ***** čo máš v hlave!

                Zato že robým s linuxom neštandardné veci ešte neznamená že som úplný hlupák čo nevie čo robý. Zakoho ma vlastne máš?
                Sa spamätaj a zamysl sa nad tým čo komu napíšeš. Kto so myslíš že si?

                Ja každú svoju aktivitu myslím vážne. Som ochotný priať akúkolvek konštruktývnu krytyku a diskutovať o danej veci. Znesiem toho dosť ale toto je privela. Svoje komplexi si rieš inde.

                tomolc
                tomolc
                • Re: Slackware11 - pomoc s knižnicami (/usr/lib) 06.02.2007 | 20:35
                  luzr   Návštevník
                  Poslem ti C:\windows\system32 ?
    • Re: Slackware11 - pomoc s knižnicami (/usr/lib) 07.02.2007 | 12:15
      tommy   Návštevník
      z ftp.pieskovisko.sk/pub/slackware/slackware/l/
      si stiahni vsetky *.tgz co tom su, nainstaluj ich mas.