Kde pracujete, linuxáci?

Sekcia: Komunita 08.02.2007 | 23:54
Martin   Návštevník
Len tak pre zaujímavosť - v akých povolaniach je možné nájsť linuxákov? Ste tu všetci od počítačov, alebo aj nejakí úplne mimo, ako napríklad ja, záhradník, čo sa s kosou a nožnicami na živé ploty narodil? :)
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 08.02.2007 | 23:59
      Avatar nardew debian  Používateľ
      povolanie student
      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 14:06
        Meno   Návštevník
        student nie je povolanie :-P nedostavas za to ziadnu mzdu ani nepracujes pre niekoho ani nevykonavas ziadnu pracu( studujem na VS takze viem o com hovorim :-P student nie je ziadna praca )
        • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 14:30
          Avatar nardew debian  Používateľ
          a preco je vo vsetkych dotaznikoch v polozke povolanie aj moznost student?
          • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 19:44
            Meno   Návštevník
            aby sa dali studenti oddelit od nezamestnanych, studenti sa stale chapu ako mensi flakaci ako nezamestnani, ale to este neznamena ze student je zamestnanie, zamestnanie pokial viem je definovane poberanim istej mzdy( tudis odmeny za pracu, samozrejme ze nie podpory ako u nezamestnanych ), co u studenta jaksi neplati :-P
            • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 11:17
              Avatar Plado ubuntu  Používateľ
              Ja mam pocit, ze aj u student moze poberat "plat" si vezmi take prospechove stipko.... to by si ako nazval? Daný student vykonáva istú cinnost a nakoniec podla toho dostane nejake financné ohodnotenie
              • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 11:41
                Jaro   Návštevník
                Je to podpora, nie plat. To stipendium dostava na to, aby si kupil pomocky :) Je ako nezamestnany, jeho podporuje stat pocas doby, ked je nezamestnany, aby si pracu nasiel, student, ktory sa uci dobre, dostava prachy na materiali, aby dostudoval a bol z neho osoch. Student studuje pre seba, pocas doby ked studuje, nikto nema z neho osoch, teda ak sa nemysli emocionalna stranka, napr. dobry pocit rodicov.

                Potom by sa za povolanie povazovalo aj "nezamestnany" (aj ked romovia na vychode su takto "zamestani":))), dostava tiez podporu, zena a deti su stastne, ze si tu pracu hlada, ale nikto nema z neho osoch.
              • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 12:53
                WlaSaTy   Návštevník
                pri vyklade zakonov idu pocity stranou. student je tiez zamestnanie i ked sa nerata do praxe, pokial clovek teda nechce ostat v skolstve :)
                • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 15:18
                  Meno   Návštevník
                  student nie je zamestnanie
                  • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 15:50
                    WlaSaTy   Návštevník
                    student je podla zakonov slovenskej republiky zamestnanie hned po ukonceni povinnej skolskej dochadzky a ty na tom nic nezmenis. nic nezmeni na tom ani fakt ze student neplati socialne, zdravotne, dochodkove poistenie a podobne zdieracie odvody pretoze nema z coho. vynimkou je samozrejme ked ma platenu prax (napriklad popri doktoranture uci studentky) ...

                    ps.: ked sa citis ako nezamestnany pocas tvojich studentskych rokov, tak je to tvoja vec.
                    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 16:38
                      Meno   Návštevník
                      tak mi ukaz ten zakon podla ktoreho je student definovany ako zamestnanie
                      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 17:06
                        WlaSaTy   Návštevník
                        mile rad. dohodneme sa na hodinovej sadzbe, mieste konania stretnutia, predpokladanej dobe trvania a spiseme zmluvu o poskytnuti verejne dostupnych informacii a ich objasneni.

                        ale ze si ma rozosmial s tvojim naivnym detskym pristupom, tak mas dve moznosti: zbierka zakonov je na zbierka.sk, hor sa do samostudia. ak by si v samostudiu pohorel, tak vtrhni na urad prace a vybafni na nich ze uz si v produktivnom veku a chces teda podoru kedze robit popri skole nemas cas. myslim ze ta s potesenim vyvedu z omylu a budu sa smiat rovnako ako ja teraz :-)))

                        ps.: neznalost zakona neospravedlnuje. inac by Masar s Molnarom boli oslobodeny keby povedali "my sme nevedeli ze vrazda je trestny cin".
                        • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 18:40
                          Meno   Návštevník
                          zaujimavy "argument", ale nejak nebadat nejaky fakt... byt studentom je priprava na zamesntanie, moze sa zamestnat na tpp, tym padom ma povinnost platit aj odvody, pricom moze vyuzivat vyhody studenta( zlavy a pod... )
                          • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 19:30
                            WlaSaTy   Návštevník
                            Ano, toto ti povedala pani ucitelka a ty si jej uveril. Veris jej aj to ze je tvojou druhou maminou ako to ucitelky s oblubou hovoria rovnako aj to ze pre teba chcu len to najlepsie?

                            • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 20:18
                              Meno   Návštevník
                              hmmm, no tvrdy argument, ja snad len tolkoto, nie je to sice znenie zakona ale nejaky zakladny pohlad na vec ti to hadam da... http://financie.etrend.sk/47724/moje-pravo/student-chce-pracovat-na-plny-uvazok
                              • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 20:53
                                WlaSaTy   Návštevník
                                ano, ten link je velmi zjednoduseny pohlad na to, ako sa zo studenta stane zamestnanec studujuci popri zamestnani ale myslim ze si sa snazil hovorit o niecom inom. ale uz sa blizis :-) za chnilku sa aj trafis ...
                                • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 20:58
                                  Avatar borg Fedora  Administrátor
                                  nechajte to na pravnikov ;)
                                  • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 21:02
                                    WlaSaTy   Návštevník
                                    tak tak, aspon na ludi ktori maju pravnicke minimum :)

                                    ked sa chce hadat, nech sa ide ukazat na urad prace, ale na to je asi ...
                                    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 22:48
                                      xxxx   Návštevník
                                      Wlasaty upokoj sa, dobre. Student nie je zamestnanie, keby to tak bolo asi by vysokoskolak do 26 rokov nedostaval rodinne pridavky...nemyslis? Vzdy sa to definuje ako "priprava na buduce povolanie"! ty si asik na vojne uz nebol...keby si bol, vedel by si, ze po 18 roku zivota by ta povolali a nemal by si odklad (ako zamestnanec). a povedz mi , ktory student ma so svojou skolou podpisany nejaky pracovno-pravny vztah?? ZIADNY!!! Je iba studentom tej-ktorej skoly...asik by si sa mal vratit do lavice... :P
                                    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 22:50
                                      Meno   Návštevník
                                      no dobre tak teraz po tych pokusoch o urazanie skus pouzit naozaj nejaky fakt( hadam vies co to slovo znamena ) a dokaz ze student splna definiciu zamestnanca uvedenu nizsie, a aby som bol presny chcem priamy dokaz vychadzajuci z definicie a nie nejake odvolavanie sa na urad prace...
                                      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 11.02.2007 | 01:33
                                        WlaSaTy   Návštevník
                                        kazdy z nas je povinny poznat zakony takze ten dokaz uz vsetci pozname.

                                        ps.:mozes mi povedat kedy som sa __odvolaval__ na urad prace? ja som ho odporucal, jeho zamestnanci by opravnene vypoklonkovali neopravnenu ziadost. a robia to tam dost casto.
                                        • Re: Kde pracujete, linuxáci? 11.02.2007 | 01:41
                                          Avatar borg Fedora  Administrátor
                                          nehovor mi, ze poznas vsetky zakony? :)
                                        • Re: Kde pracujete, linuxáci? 11.02.2007 | 10:37
                                          Meno   Návštevník
                                          a ako suvisi to ze student nemoze poberat podporu v nezamestnanosti s tvojim tvrdenim ze student je zamestnanie ? to ze nie je nezamestnany este neznamena ze je zamestnancom, je iba studentom, jemu stat dotuje studium, preto mu nebude platit este podporu...
                                          • Re: Kde pracujete, linuxáci? 11.02.2007 | 12:06
                                            WlaSaTy   Návštevník
                                            ked mas problem pochopit zakon, tak si ho mozes nechat vysvetlit hoci aj pomocou poziadania o podporu v nezamestnanosti, na urade prace ti to radi a zdarma vysvetlia.
                                • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 21:01
                                  Meno   Návštevník
                                  no tak ze si to ty... tak: "Zamestnanec je fyzická osoba, ktorá v pracovnoprávnych vzťahoch, a ak to ustanovuje osobitný predpis, aj v obdobných pracovných vzťahoch, vykonáva pre
                                  zamestnávateľa závislú prácu podľa jeho pokynov za mzdu alebo za odmenu." Zakonnik prace
                                  tak a teraz mi objasni Ty ako tuto definiciu zamestnanca splna student
                                  • Re: Kde pracujete, linuxáci? 11.02.2007 | 12:09
                                    WlaSaTy   Návštevník
                                    aj vzdelanie je odmena a studium zavislou pracou.

                                    no, ale studenti na to mali vzdy iny nazor.
                                    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 11.02.2007 | 13:00
                                      ogonok   Návštevník
                                      wlasaty, si naozaj myslis, ze vies vsetko? je mi ta luto, naozaj. Uz konecne vylez zo svojej ulitky a povedz kto si... nezaregistrujes sa? :)
                                    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 11.02.2007 | 13:02
                                      xxxx   Návštevník
                                      tak teraz si naozaj ukazal aky si ty vzdelany... Moj pekny kolko mas rokov? 15??
                                      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 11.02.2007 | 13:03
                                        xxxx   Návštevník
                                        myslel som WlaSaTeho...
                                        • Re: Kde pracujete, linuxáci? 11.02.2007 | 13:23
                                          WlaSaTy   Návštevník
                                          ano, minimalne raz.
                  • Re: Kde pracujete, linuxáci? 11.02.2007 | 14:00
                    Avatar Plado ubuntu  Používateľ
                    hmmm.... same definicie.... myslel som, ze toto forum sa tika linuxu a ne slovenskej legislativy.... ja som poctivy student.... so svojim nadriadeným nemam pracovno-pravny vstah.... preto otazka: Je zivnostnik zamestnanie? Robi sustavne sa opakujucu cinnost za ucelom zárobku. A tusim v minulom rezime kto bol nezamestnany bol "prizivnik spolocnosti" a skoncil v base, kde robil. Studentov tusim nezatvarali
          • Re: Kde pracujete, linuxáci? 28.03.2007 | 23:41
            framfield   Návštevník
            v dotaznikox mas medzi zamestnaniami aj - nezamestnany. to asi tiez nebude povolanie, ze?
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 00:20
      matt   Návštevník
      na volnej nohe :)
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 00:29
      Avatar Vladimir Koval Debian  Používateľ
      zatial student
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 00:56
      Avatar nahnevaný mladý muž gNewSense  Používateľ
      som programator win32 aplikacii
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 00:59
      Avatar david Debian Lenny  Používateľ
      povolanie student
      dreamwalker
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 01:13
      Avatar KiLo Debian stable  Používateľ
      povolanie student
      cat /dev/dsp > /dev/sda - ovladanie pocitaca hlasom
      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 10:15
        Avatar kookie gentoo,debian  Používateľ
        student
        Be Linux
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 11:23
      Avatar Marek Uhliar Ubuntu 8.04  Používateľ
      Student
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 11:26
      Avatar Viliam Oravec Kubuntu 10.04 (MSI GX700PX)  Používateľ
      No ja som Hotelák.
      Všichni mněli ruce od krve, jenom já hubu... :)
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 11:28
      Avatar srigi   Používateľ
      Udrzba strojov v mass-production. Mame tu sqelle AMD 386/4MB, rozmyslal som o nahodeni Linuxu, ale komu by sa kcelo "reverse-ingerovat" ten soft co na tom bezi. Mne uz nie.
      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 11:53
        Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
        student-stavar/brigadnik-strojarska firma
        git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 12:16
      Avatar WhiteRaven Gentoo  Používateľ
      Research & Development Dept.
      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 13:46
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        podobne som na tom ako White Raven. Podnikam v IT oblasti (hlavne weby)
        • Re: Kde pracujete, linuxáci? 20.02.2007 | 14:07
          Avatar WhiteRaven Gentoo  Používateľ
          Ja som napísal, že robím weby? Hmmm... :) To už dávno nie...
          • Re: Kde pracujete, linuxáci? 21.02.2007 | 16:44
            Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
            napisal som, ze robim weby TAK AKO TY? nie ... napisal som, ze som na tom podobne a doplnil som sam za seba ...
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 13:51
      joe   Návštevník
      ja som profesionalny vojak
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 14:15
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      neuveritelne, ale tiez student... aj ked uz sa mi snivalo kadeco, napriklad ze som prevteleny Astar Seran (vesmirni-lide.cz)

      btw myslite ze byt "Mojsej" je povolanie? fakt neviem ako by som ich zarobkovu cinnost nazval :)
      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 14:21
        Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
        Stident BOZP
        sudo apt-get remove windows
        • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 14:22
          Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
          student BOZP :)
          sudo apt-get remove windows
      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 14:50
        Jaro   Návštevník
        Mojsej je hviezda z ludu:))
        • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 22:05
          m6r3k   Návštevník
          a kto je ten mojsej ?
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 22:03
      Avatar Martin Beastie  Používateľ
      IT, BA
      <br/> <br/>
      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 22:08
        Avatar Slavo Ubuntu  Používateľ
        Logistika, Magna, UK
        Ubuntu 9.04 Beta Atholon 6000+ 2G Ram Nvidia 8600GTS
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 22:50
      Avatar Samuel Kolesár Mac OS X  Používateľ
      Hm, student... ale zaoberam sa pisanim, dizajnom/fotografiou a samozrejme aj IT a webom.
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 09.02.2007 | 22:50
      Avatar Michal Sekletár Arch Linux  Používateľ
      Student
      DON'T FEAR THE PENGUINS Jabber: seki@jabbim.sk
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 00:26
      Avatar jv openSuSE 11  Používateľ
      "Kde pracujete, linuxáci?"
      Nebudes verit, ale v robote...
      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 00:41
        Martin   Návštevník
        Naozaj, neuveriteľné...
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 11:33
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
      Student / programator PHP (robim rekakcny system shakal na ktorom bezi tento portal), obcas webdesign (ale to fakt neznasam, nieco prisposobovat IE je hruza)
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 11:57
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Student / LINUX s.r.o. (LinuxOS.sk).
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 12:11
        Milan   Návštevník
        V SBS-ke
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 12:57
      yetti   Návštevník
      v lesníctve. zatiaľ. ;-))
      pôvodom poľnohospodársky ekonóm a účtovník.
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 18:26
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      student uz len par mesiacov / programator c/c++
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 19:51
      Povolanie   Návštevník
      Elektromechanik - Ubuntu, Mandriva ahojte priatelia
      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 19:57
        Elven   Návštevník
        ahooooooooj :)
      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.02.2007 | 19:58
        Attila   Návštevník
        zatiaľ študent, pár rokov živnostník v oblasti IT služieb /obchodník, technik/ a tiež človek, ktorý sa snažil postarať o rozšírene hier pod Linuxom v SR.

        ..ešte som stále v tomtom aktívny, takže mi píšte pokojne na tothsoft@gmail.com
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 11.02.2007 | 11:05
      Avatar Lubo FC8, Ubuntu, Solaris 10/u8  Používateľ
      IT Pocitacovo/Sietovy Technik
      Londyn
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 12.02.2007 | 11:08
      Avatar Viktor kubuntu  Používateľ
      Som akcionar Micro$oftu, takze ja pracovat nemusim...
      Keby som chcel pracovat, tak pracujem ako SAP konzultant :)
      ..zase ste poriadne nezavreli truhlu, decka nepodarene...
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 12.02.2007 | 12:54
      CDman   Návštevník
      admin/technik xaver.sk
      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 12.02.2007 | 14:48
        semtex   Návštevník
        Danovy uradnik :-)))
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 12.02.2007 | 15:35
      TOMMY   Návštevník
      programator Win32 app,obcas webove aplikacie
      byvaly student (nedobrovolne) :(
      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 12.02.2007 | 15:54
        fela   Návštevník
        zivnostnik... vaziace a baliace stroje..
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 12.02.2007 | 23:54
      Avatar titanik mint  Používateľ
      IT developer, tester
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 20.02.2007 | 23:05
      Avatar salieri19 susue 11.3, kde 4.x  Používateľ
      medzinarodna kamionova doprava -zastupca majitela firmy. tot zahrna od špeditera, až po mechanika :D
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 22.02.2007 | 00:44
      Avatar pe3k Debian, Feisty  Používateľ
      student
      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 01.03.2007 | 13:02
        xjcook   Návštevník
        Student :)
        • Re: Kde pracujete, linuxáci? 02.03.2007 | 17:02
          ondro   Návštevník
          nerobim, flakam sa, balim zeny studujem
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 02.03.2007 | 18:37
      Avatar Mihalko Kubuntu 8.04  Používateľ
      Flakac alebo student ci ako sa tomu hovori :-)
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 03.03.2007 | 11:24
      Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
      Nastastie pre vlastnu firmu ako linux admin, linux programator a obcas web programator, ak treba nejaky frontend.
      Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 03.03.2007 | 12:51
      Avatar dodogo Knoppix, Debian, Slackware  Používateľ
      V priemyselnej automatizacii. Elektrotechnik a programator.
      Prešov. Som Šarišan a som na to hrdý. :-)
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 03.03.2007 | 14:33
      Peter   Návštevník
      Na volnej nohe.Inac stavbar.
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 07.03.2007 | 15:02
      Avatar Rastislav Majtán Win XP, Win7 64, Mint  Používateľ
      som podnikatel-obchodník s vybavením kúpelní
      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 21.03.2007 | 19:25
        SR   Návštevník
        Minister a člen vlády SR
        • Re: Kde pracujete, linuxáci? 21.03.2007 | 19:43
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          lol, ale jasneee :D
        • Re: Kde pracujete, linuxáci? 21.03.2007 | 19:45
          Avatar borg Fedora  Administrátor
          no preto to asi vyzera tak ako to vyzera...
        • Re: Kde pracujete, linuxáci? 21.03.2007 | 20:16
          f0f0   Návštevník
          zeby Kaliňák? :D
        • Re: Kde pracujete, linuxáci? 22.03.2007 | 00:09
          Avatar nahnevaný mladý muž gNewSense  Používateľ
          Dokáž to!
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 25.03.2007 | 19:28
      Avatar d0N0 kubuntu  Používateľ
      Ja pracujem ako žiak základnej školy :P ....ale ozajstným Linuxákom ešte nie som.
      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 26.03.2007 | 15:28
        Avatar policomp   Používateľ
        cez týždeň v škole pracujem ako admin a niekedy cez víkend v škole aj študujem
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 29.03.2007 | 16:17
      Jozef   Návštevník
      Pracujem ako učiteľ Informatiky na Gymnáziu.
      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.09.2007 | 21:31
        Avatar kernel OpenSUSE, Gentoo  Používateľ
        No za to moj ucitel na gympli, otvaral oci ked niekto zapol word inim spsobom ako to mal on v poznamkach.

        Som rad ze dnesni studenti maju aspon niekde kvalitneho ucitela Informatiky.
        There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary and those who don´t.
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.09.2007 | 20:25
      Jarino   Návštevník
      Zmenovy majster vo vyrobe elektromotorov
      inak vyuceny mechanik - elektronik so zameranim na cislicovu a riadiacu techniku.
      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.09.2007 | 21:57
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        PHP programator v OmegaPlus ;-)
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.09.2007 | 22:37
      Avatar hramat Arch + Openbox  Používateľ
      Research & developement, v sucasnosti biomechanika. Inak vystudovana mechanika, resp. mechatronika.
      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 10.09.2007 | 23:10
        MBR   Návštevník
        Student na strednej skole
        Od malicka pracujuci s pc alebo lepsie povedane najskor hrajuci sa :D
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 11.09.2007 | 10:53
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      optimista na plny uvazok, v minulom zivote znamy slovensky zbojnik, v pred pred pred pred minulom som bol praclovek a lovil som mamuty
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 11.09.2007 | 11:33
      Avatar Jaroslav Bernát BackTrack 3  Používateľ
      študent na sš :)
      ked nevieš, tak nefušuj
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 11.09.2007 | 12:10
      Avatar Peter Paška Ubuntu 11.04, LinuxMint  Používateľ
      živnostník - predaj autodoplnkov (to už len krátko), Technik BOZP a PO.
      Inak vyštudovaný mechanik nastavovač kovoobrábacích NC a CNC strojov.
      PC Intel Core2Duo {3200}, 2GB RAM, ASUS Nvidia GTS250 1GB, 1 TB HDD, MB ASUS P5QE-L / NTB Fujitsu Lifebook AH512
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 11.09.2007 | 15:23
      Avatar chatpall   Používateľ
      SAV, zamestnanec + buduci doktorant, inac este robim preklady a lokalizujem (viacmenej strednotriedne) software
      NERUSTE TENTO UCET!!!
      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 11.09.2007 | 16:49
        Avatar stanley666 Mandriva 2010.2 (Free)  Používateľ
        asistent riaditeľa realitnej kancelárie a popri tom aj realitný maklér.....
        I love Linux and I hate Windows..:-)) ICQ: 465-752-783
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 11.09.2007 | 16:53
      Avatar mmatko   Používateľ
      SAV, tiez zamestnanec... sukromne fotografia, literatura - povodna tvorba...
      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 11.09.2007 | 21:55
        Avatar mufty Mandriva  Používateľ
        Personalista v personalnej agenture.
      • Re: Kde pracujete, linuxáci? 13.09.2007 | 10:47
        Avatar chatpall   Používateľ
        ked sa na to tak pozeram tak Savkarskych linuxakov je tu relativne dost.
        NERUSTE TENTO UCET!!!
        • Re: Kde pracujete, linuxáci? 13.09.2007 | 11:08
          Avatar mmatko   Používateľ
          hej, v tomto topicu som ich napocital... dvoch
          • Re: Kde pracujete, linuxáci? 13.09.2007 | 15:14
            Avatar chatpall   Používateľ
            no myslel som vo vseobecnosti na linuxos.sk... este viem o karolovi, popripade pracuje niekde co ma s "vedou" dost spolocneho
            NERUSTE TENTO UCET!!!
            • Re: Kde pracujete, linuxáci? 13.09.2007 | 15:47
              Avatar mmatko   Používateľ
              jasne, ja len tak... :o)
    • Re: Kde pracujete, linuxáci? 17.09.2007 | 13:34
      Castler   Návštevník
      Naval architect, momentalne v Norsku uz skoro dva roky, neviem ci som user Linuxu ale snazim sa uz som robil s Ubuntu 7.04 6.10 a momentalne ma oslovil PCLinuxOS, som lama a o to horsie, ze sa snazim rozchodit linux na compe, ktory zdielam s priatelkou :o) takze musim presvedcit aj ju.