GNOME

Sekcia: Aplikácie & Desktop 04.03.2007 | 18:03
Gaspacho   Návštevník
Zdravim som na intraku kde mame na net kvotu (momentalne este mozem staihnut 500 mb). Uspesne som nainstaloval Debiana ale chcel by som vediet kolko zaberie instalacia gnome. Vmestim sa do 500 mb? Mozem aj pockat a kvota postupne klesne dolu ale chcel by som vediet ci niekto vie kolko zozerie taky gnome. Pod gnomeom myslim gnome + gdm a neviem ci tam nie su aj balicky nejake. Vdaka!
    • Re: GNOME 04.03.2007 | 18:09
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      do tych 500 MB sa zmestis.
    • Re: GNOME 04.03.2007 | 19:55
      --   Návštevník
      po zadani prikazu na instalaciu aptitude install gnome gdm sa to zobrazi hlasenie kolko mb dat je treba stiahnut: "Potrebujem stiahnut XXX MB archivov." ked potom stlacis Y tak ich zacne stahovat, ked stlacis N tak sa instalacia prerusi
      • Re: GNOME 04.03.2007 | 23:57
        Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
        Ešte by som upresnil, že Apt vypíše koľko MB má stiahnuť ale v konkrétnom prípade je najdôležitejšie info, koľko MB zaberie výsledná inštalácia na disku.
        • Re: GNOME 05.03.2007 | 01:49
          --   Návštevník
          myslim ze otazke zneje: "momentalne este mozem staihnut 500 mb" a problem vo velkosti priestoru na jeho disku nie je. mas pravdu ze aptitude poskytne aj dalsie uzitocne info - ktore zavislosti sa nainstaluju a stiahnu a kolko to zaberie po instalacii na disku.