k3b a napalovanie

Sekcia: Aplikácie & Desktop 17.03.2007 | 15:07
Avatar Plado ubuntu  Používateľ
Caute seci! Mam maly problem. Chcel som napalit DVD. Cele napalovanie (v K3b a neskor aj v nerolinux) prebehlo bez problemov. Problem nastal, ked som to DVD chcel citat. DVD sa tvarilo ako ciste. Pokusal som sa napalit najprv stiahnuty debian (iso), neskor aj vlastne datove DVD. Neviete mi pomoct, ze v com asi bude chyba? Vdaka
    • Re: k3b a napalovanie 17.03.2007 | 16:02
      m0d0r   Návštevník
      Zdar, tak na pomoc to by chcelo log z napalovania. Aky typ napalovania si nastavil. A potom pri mountovani CD/DVD vypis kernel-u. Cize "dmesg".
      • Re: k3b a napalovanie 18.03.2007 | 11:25
        Avatar Plado ubuntu  Používateľ
        hmmm.... ta kaslite na to.... momentalne nemam volne DVD, ktore by som cel zrusit a domov sa vratim asi o tizden.... ta potom cez vikend doplnim tie vypisy
        • Re: k3b a napalovanie 18.03.2007 | 11:45
          Avatar salieri19 susue 11.3, kde 4.x  Používateľ
          ked sme už pri tom k3b vie mi dakto poradit ako napalit audio cd z mp3 doteraz mi to išlo ale ako sa aktvalizoval na novšiu verziu vypisuje že mu chyba codec pritom tam mam nainštalovane všetko čo bolo treba aj mad už som tam daval všetkomožne a stale ništ
          • Re: k3b a napalovanie 18.03.2007 | 12:28
            <<<>>>   Návštevník
            inak ked ti to akoze "napali" ake dvd si pouzil na to ? (typ, vyrobca) ja mam doma DVD-RW asi 25kusov a z toho asi 2/3 dvd robil tuto fintu a to som skusal na viacerych PC s viacerimi napalovackami a s viacerimi vypalovacimi softami bolo uplne jedno ci som to pokusal sa napalit K3B alebo nerom vo Widlach
            • Re: k3b a napalovanie 18.03.2007 | 12:49
              marian34   Návštevník
              Zdravím,keď je tu už otvorená táto téma,rád by som sa pridal.Ide o to ,že som v K3b napálil Vistu(iso) a u kámoša,kde som to chcel nainštalovať sa to DVD vôbec nedalo čítať(ani v linuxe)-vyzeral som ako blbec.Na mojom pc to ide otvoriť(skončím pri malej ram).Žive cd (rescue system),ktore som robil tiež v K3b mi išlo(na kamošovom pc) v pohode.
              • Re: k3b a napalovanie 18.03.2007 | 12:56
                Avatar borg Fedora  Administrátor
                no treba si kupit legalnu verziu visty, tam mas zarucene ze sa medium nacita ;)
    • Re: k3b a napalovanie 18.03.2007 | 12:37
      gabriel   Návštevník
      mas som rovnaky problem, treba znizit rychlost napalovania na menej, mne pomohlo na 4x