Evolution

Sekcia: Aplikácie & Desktop 31.03.2007 | 01:11
Patrik   Návštevník
Dobry den. Som novym uzivatelom Linuxu Ubuntu 6.10. Celkom sa mi pozdava program Evolution ale mam par otazok ktore by som rad zvladol s vasou pomocou.
Da sa tam nastavit spamovy filter?
A kontrola antivirusom?
Da sa niekde stiahnut a potom ako nainstalovat menny kalendar pre slovensko tak isto aj sviatky SR?
Da sa kalendar importovat do nejakeho suboru (zaloha) popripade padu systemu alebo programu aby som oto vsetko neprisiel?
Existuje nejaky navod alebo napoveda ako co najlepsie nastavit Evolution v slovencine alebo cestine?
Dakujem Vam za Vase odpovede.
S pozdravom Vsetkym Patrik
    • Re: Evolution 31.03.2007 | 12:55
      WlaSaTy   Návštevník
      :Da sa tam nastavit spamovy filter?
      urcite ale nemas nahodou spamovy filter uz u poskytovatela?
      ---
      :A kontrola antivirusom?
      pre linux a unixove operacne systemy existovalo asi 5 kusov niecoho co sa podobali na virus, koli jednemu dokonca opravovali kernel aby aspon trochu fungoval takze jediny dovod na instalaciu antiviraku je aby si usetril prostriedky uzivatelom windows. ale operacne systemy z rodiny unix/linux su diskreditovatelne inym sposobom, zial od toho antivirus nepomoze.
      ---
      :Da sa kalendar importovat do nejakeho suboru (zaloha) popripade padu systemu alebo programu aby som oto vsetko neprisiel?
      Urcite, teda export do vCal by mal byt v dnesnej dobe standardom kedze ten format presiel pripomienkovym konanim RFC a pouziva ho vela inych programov.
    • Re: Evolution 18.04.2007 | 08:55
      edo   Návštevník
      Na stranke www.calendar.sk si mozes stiahnut a nainstalovat rozne veci tak ako aj sviatky a menny kalendar. Ja to mam a mne to funguje v pohode.