stiahnutie celeho adresara z webu

Sekcia: Ostatné 24.04.2005 | 21:01
andrew   Návštevník
zdrawim. ako isto viete, mnoho manualov na nete je iba ako stranka, ale neexistuje jej offline verzia. je daky soft pod linux, co by vedel z netu stiahnut cely adresar so setkymi subormi? dik
    • Re: stiahnutie celeho adresara z webu 22.04.2005 | 18:32
      m0d0r   Návštevník
      hmmm mozno aj wget by to mohol zvladnut ale treba sa poriadne kuknut
    • Re: stiahnutie celeho adresara z webu 22.04.2005 | 19:04
      robi   Návštevník
      na konzolovom okne: wget -m http://domena.sk/adresar/ Ale pozor, su webmastri ktory nemaju v laske taketo stahovanie, takze pozri si radsej dowlnoad stranku kde by mali byt aj tarovany a gzipovany manual.
      • Re: Re: stiahnutie celeho adresara z webu 23.04.2005 | 15:30
        andrew   Návštevník
        zdy ked stahujem, vytvara sa aj adresar _vti_cnf, kde sa asi ukldaju dake informacie od wgetu. avsak ak si dam ukladat vsetky subory do toho isteho adresara, tieto subory z _vti_cnf mi prepisu stiahnute subory. nevies ako to obist? dik
      • Re: Re: stiahnutie celeho adresara z webu 22.04.2005 | 19:10
        andrew   Návštevník
        diky, idem to skusit
    • Re: stiahnutie celeho adresara z webu 22.04.2005 | 19:10
      domi66   Návštevník
      no niekedy pouzivam httrack. je konzolovy, ale ak sa nemylim, tak po novom ma uz aj nejake to gui.
      • Re: Re: stiahnutie celeho adresara z webu 24.04.2005 | 02:48
        otrek   Návštevník
        mozem potvrdit, httrack je aj oknovy, existuje ako pre linux, rovnako pre wokna. Tiez treba nastavit hlbku, do ktorej sa ma stahovat. Nedoporucujem to pouzit na server root.cz, admini su na to velmi citlivy a zrusia pristup pre celu domenu, odkial sa taketo nieco deje. otrek
        • Re: Re: Re: stiahnutie celeho adresara z webu 24.04.2005 | 21:01
          peter golis   Návštevník
          ja to osobne neodporucam spustat na dva typy vebov: 1) weby ktore su brane ako hobby a za prenos dat platia dodatocne poplatky 2) dynamicke weby vela krat sa stane ze downloader sa zblazni a stiahne 10x obsah celeho webu pretoze stranky su rekurzivne a zakazdym ked sa pozrie na vlastnosti danej stranky, tak dostane informaciu ze stranka bola zmenena. a klient taka a taha aj ked nemusi. a ked si k tomu spravca plati za prenos, tak na to doplati on. jediny sposob obrany je blokovanie domeny.