Downloader for X

Sekcia: Aplikácie & Desktop 13.04.2007 | 02:13
Avatar Michal Sekletár Arch Linux  Používateľ
Mam maly problem s d4x a ten je, ze neviem ako nastavit vypnutie PC po ukonceni vsetkych downloadov. Prosim poradte, hladal som to dlho, presiel som hadam vsetky polozky v ponukach programu no nikde som tu funkciu nevidel.
Dakujem za odpovede.
DON'T FEAR THE PENGUINS Jabber: seki@jabbim.sk
    • Re: Downloader for X 13.04.2007 | 02:28
      Avatar Misko Kripel slackware  Používateľ
      ak sa tam da nastavit vypnutie programu d4x po skonceni stahovania tak to mozes poriesit tak ze spustis d4x takto:

      $ d4x; /sbin/poweroff

      cize po skonceni d4x sa spusti poweroff. Predtym vyskusaj ci mozes spustit /sbin/poweroff, inak sa ti nevypne.

      Mimochodom, ten program ma 15 MB aj so zavislostami (boost kniznica) a toto nevie? Ja by som stahovanie riesil takto: pomocou mkfifo by som vytvoril named pipe a na ty bys som zavesil nejaky jednoduchy bash skript, typujem tak 3 riadky, ktory by z tejto rury cital riadky (url adresy suborov ktore chces stiahnut), wgetom by ich stahoval a ked by nemal co nacitat (alebo by nacital nejake specialne slovo, napr. vypni_sa) tak by skoncil a vypol by komp.
      asdf
    • Re: Downloader for X 13.04.2007 | 11:42
      WlaSaTy   Návštevník
      ak sa nahodou nevie d4x ukoncit sam po skonceni stahovania, tak pouzi kombinaciu wget a poweroff (halt), popripade aj zo sudo s tym ze PAM nebude vyzadovat na vypnutie kompu cez tie prikazy heslo.

      ale bacha na mirroring dynamicky generovanych stranok a aj rekurzie. jebe to sice moze len zapratat disk, ale ak ma dany server faktury aj za prenesene data tak niekomu mozes pridat dost znacnu platbu. takze s mirrorom webov poatrne. teda pokial ti nejde len o stiahnutie pripravenych instalacnych cd :-)
    • Re: Downloader for X 21.09.2008 | 12:36
      Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
      Dobrý den,
      pred nedavnom som si stiahol tento downloader ze ho vyskusam, no nejak si snim neviem rady.
      Dokaze tento downloader stahovat zo stranok ako je napr. rapidshare, filefactory, netload, atd ... ???
      Samozrejme nemam zakupene ziadne premiove ucty, takze stahujem len ako free user.
      Problem je vtom, ze mi to nechce ist, bud to stiahne len nejaky maly php subor alebo vo vacsine pripadov vyhodi error ako napr: Nie je mozne ziskat normalnu odpoved; Subor nenajdeny; Stahovanie bolo neuspesne ... Ale pritom v prehliadaci ten subor mozem v pohode stiahnut ...
      Prosim Vas ako sa stahuje cez tento downloader ???
      Slackware