xfce44 a miesta v sieti

Sekcia: Aplikácie & Desktop 23.04.2007 | 00:19
skywaker   Návštevník
Nechcem to pisat do spraviciek bo sa mi nechce prihlasovat ale stoji to zato... na abclinuxu to maju ako spravicku.. pre xfce44 je dostupny plugin pre panel ktory ma rovnaku funkciu ako menu v gnome teda miesta v sieti

Chyběla vám v Xfce panelu položka "Místa", na kterou jste byli zvyklí z Gnome? Právě vyšla verze 0.2 pluginu pro Xfce, který tuto možnost nabízí. Obrázky, které řeknou více než tisíc slov, najdete na stránce projektu.

goodies.xfce.org/projects/panel-plugins/xfce4-places-plugin

dufam ze pomoze

inac dneska som stiahol DreamLinux tak idem vyskusat. uz som skusal Lunar Linux, Zenwalk, Xubuntu, mandrivu s Xfce, Debiana a teraz mam momentalne Frugalware s Xfce44 a mam tu aj ten places miesta v sieti plugin a je to celkom pekne rozsirenie. takze xfceckari vyskusajte
    • Re: xfce44 a miesta v sieti 23.04.2007 | 13:23
      Avatar hramat Arch + Openbox  Používateľ
      Ahoj skywaker

      Ja asi tie miesta v sieti moc nevyuzijem, ale kazde zlepsenie pouzitelnosti je fajn.
      Ja pouzivam Fedoru s XFCE ale trosku ma mrzi ze Fedora nema podobne ako Xubuntu moznost instalacie iba Fedory s samotnym XFCE na jednom CD aj ked sa mi zda ze sa to da pri instalacii s DVD vybrat.
      Keby si mal zhrnut tieto XFCE distribucie co by si odporucil?

      Zaujimave porovnanie resp. zhrnutie linux distribucii je na wikipedii a na distrowatch
      plus zoznam XFCE distribucii je na wikipedia XFCE