update linuxu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 28.04.2007 | 21:13
Bozz   Návštevník
Tak po dlhom cas sa mi podarilo sprevadzkovat internet na ubunte, ale teraz co dalej, okna velke vsetko seka, rozlisenie otrasne, rozum mi vravi ze ho treba updatnut... ale ako na to pomozte prosim...
    • Re: update linuxu 28.04.2007 | 21:19
      ---   Návštevník
      a ake ubuntu si si to nainstaloval , 7.04?
      rozum nevravi dobre ,ked su velke okna a zle rozlisenie ,netreba robit update ,ale to treba nastavit
      na to sekanie ,treba ovladac ,aku mas grafiku?
      • Re: update linuxu 28.04.2007 | 21:23
        Bozz   Návštevník
        Mam ATI RADEON EAX 1600XT SILENCER..... a ano skusal som nastavit rozlisenie v tom SYSTEM/ PREDVOLBY/ ROZLISENIE OBRAZOVKY.. ale tam mi ukazuje ze mam 1024/768 ale je to obrovske, ako keby som mal 640/480.... inac KUBUNTU sa ned po instalacii updatoval... ubuntu sa neda? kde si zistim tu verziu UBUNTU? ale myslim ze mam 7.04
        • Re: update linuxu 28.04.2007 | 21:31
          ---   Návštevník
          da sa spravit update hocikedy ,ked uz mas funkcny net ,ale 7.04-ka ma zatial len par zmenenych balikov ,od vydania ubehlo par dni ,tak update nie je az taky zivotne dolezity.
          u7.04 ma na nainstalovanie ovladaca gr.karty klikatko , najdes ho niekde v menu.
          • Re: update linuxu 28.04.2007 | 21:39
            Bozz   Návštevník
            Ja som linux nidy nemal skus mi to nejak ysvetlit aby som to nemal take velke aby mi to tak nesekalo.. aby som mal komplet vsetko po svk... atd.... dal som SYSTEM/ SPRAVA/ a toho SPRAVCU AKTUALIZACII a teraz mi to downloaduje... dufam ze som dobre spravil, a ten instant messenger, preco mi nejde sa pripojit sa na uz moj existujuci ucet? PLS porad
            • Re: update linuxu 28.04.2007 | 22:06
              ---   Návštevník
              dal som ti odkaz ,kde myslim najdes vsetko co sa ubuntu tyka ,nasi zapadny bratia vytvorili velmi slusnu pmocku pre nastavenie ubuntu.
              a ten instant messenger sa ako vola ,gaim?
              navod na grafiku
              • Re: update linuxu 28.04.2007 | 22:09
                Bozz   Návštevník
                Hej je to gaim... a kde je ten linK? ten s navodom na graf. mam... ci to myslis to iste?
              • Re: update linuxu 28.04.2007 | 22:53
                Bozz   Návštevník
                Tak teraz som na to prisiel mam UBUNTU 6.10
                • Re: update linuxu 28.04.2007 | 23:06
                  ---   Návštevník
                  ten link je v prvom mojom komentari
                  http://wiki.ubuntu.cz/N%C3%A1vody

                  tak to ti odkaz na tu grafiku nepomoze, ked mas u6.10.
                  skus iny navod na tu grafiku
                  • Re: update linuxu 29.04.2007 | 01:02
                    Bozz   Návštevník
                    Tak uz som si to vsetko nastavil, velkosti okien pismen.. atd... len mi to stale seka ked scrolujem, a posuvam okna, netreba nejake driveri instalnut na dosku alebo tak nejak ako vo wine?