zarabanie na nete?

Sekcia: Komunita 08.06.2007 | 00:34
Elven   Návštevník
ahoj. pouzivam google adsense... teraz som nasiel nieco ine, aky mate na to nazor?

http://www.surfuj-a-zarabaj.wbl.sk/
    • Re: zarabanie na nete? 08.06.2007 | 01:11
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      uz podla nazvu takym veciam neverim. skoda klikov.
    • Re: zarabanie na nete? 08.06.2007 | 01:31
      Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
      Takýmto blbostiam never, tiež som to dakedy riešil ešte na Windowse. Všelijaké bary v Internet Exploreri a klikanie na rekalmy, potvrdzovanie reklamných emailov a odkazov na reklamy. Jednak si zaserieš mail a na druhej strane možno po roku dostaneš pár šupov.
      • Re: zarabanie na nete? 08.06.2007 | 09:09
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        ok len sa pytam :)
      • Re: zarabanie na nete? 08.06.2007 | 10:17
        Avatar georw Ubuntu 12.04  Používateľ
        skor to dopadne tak, ze ta firma skonci predtym, nez ti cokolvek vyplatia, vacsinou to byva aj nejaka pyramida.
        • Re: zarabanie na nete? 08.06.2007 | 11:21
          Avatar karol Mandriva 2008.1  Používateľ
          Väčšina z nás sa potešila prvej Opere bez reklamy. A kto by si teraz sám do prehliadača inštaloval reklamný plugin ? Ak nie je zisk podložený riadnou zmuvou vyhotovenou v dvoch exemplároch, pekne na papieri a s podpisom oprávnenej osoby z tej firmy - netreba tomu veriť. Takto nevzniká podľa môjho názoru právny nárok na vyplatenie provízie. Nie som síce právnik, som chemik, ale aj tak by som tomu neveril. Pozor na všelijaký spyware, ktorý tam môže byť ako "pridaná hodnota". To si celkom dobre viem predstaviť ako napríklad nejaký keylogger a podobne. Stačí aby bežal na úrovni firefoxu a odosielal informácie o navštívených stránkach, z čoho sa dá približne zostaviť záujmový profil užívateľa a tzv. mu ušiť reklamu na mieru, ktorá sa mu potom bude zobrazovať v tej lište. Samozrejme že ide o špionáž, ktorú je ale veľmi ťažko dokázať.
          "Operátor pozorovania prítomnosti nekomutuje s operátorom reality.Nemôžeme teda popísať realitu okolo nás bez toho aby sme ju ovplyvnili." <br/>
          • Re: zarabanie na nete? 08.06.2007 | 13:54
            Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
            >Stačí aby bežal na úrovni firefoxu a odosielal informácie o navštívených stránkach, z čoho sa dá približne zostaviť záujmový profil užívateľa a tzv. mu ušiť reklamu na mieru, ktorá sa mu potom bude zobrazovať v tej lište.

            A potom 99% používateľov dostane reklamu, cez ktorú sa dokliká na stránky s péčkom. Zvyšné jedno percento tvoria dôchodci :-D
    • ZARABANIE NA NETE 04.01.2008 | 13:56
      Mike   Návštevník
      ZAROBTE SI NA INTERNETE! - www.zaroboknainternete.hostujem.sk
      • Re: ZARABANIE NA NETE 04.01.2008 | 14:04
        Avatar Tommy Angelo   Používateľ
        sorry man, but never in my life...
      • Re: ZARABANIE NA NETE 04.01.2008 | 16:10
        Elven   Návštevník
        mala chybicka...

        pomylil si si www.pokec.sk a www.linuxos.sk :D