MP3 player sonny

Sekcia: Aplikácie & Desktop 10.06.2007 | 23:17
Eru_Iluvatar   Návštevník
mam otazku na hocikoho kto my bude vediet odpovedat(dufam ze sa niekto taky najde)...ale k veci: je nejaka alternativa ku sonicstage pod linux???bo je to jeden z velmi mala dovodou preco musim este bootovat do win...aby som si vedel dat novu hudbu do prehravaca...tak pls poradte...diky moc ;)
    • Re: MP3 player sonny 11.06.2007 | 00:15
      WlaSaTy   Návštevník
      Since Sony has an interest in protecting the copyright on the music that it sells, the design of SonicStage is closely tied to a requirement that the program guard against copyright infractions. http://en.wikipedia.org/wiki/SonicStage

      myslim ze nie, v linuxe nie je prvoradym zaujmom DRM.
      • Re: MP3 player sonny 11.06.2007 | 13:27
        Eru_Iluvatar   Návštevník
        ja hlavne potrebujem odstranit potrebu bootovat do win bo ma zdy niecim naseru...viem napr ze cez amarok sa daju davat veci do iPodu ale potrebujem nieco aj pre sonny
        • Re: MP3 player sonny 11.06.2007 | 15:30
          WlaSaTy   Návštevník
          :potrebujem nieco aj pre sonny

          ak sa jedna o standardny mp3 player, tak si ho pripoj ako usb harddisk. ak sa jedna o nieco ine z dielne nadnarosneho koncernu sony, tak skus napisat co je to zac a ako to identifikuje operacny system. mozno je to nejaka herna konzola alebo televizor, nevieme. sony robi stovky a stovky rozdielnych vyrobkov.
    • Re: MP3 player sonny 11.06.2007 | 13:42
      Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
      Sony prehrávač by som si už len kvôli tomu, že nefunguje ako mass storage nekúpil anie keby som používal iba windows.
      V tvojom prípade je ale už neskoro, tkaže skúsil si ten program pustiť cez wine? Nemajú náhodou firmware, kde je funkcia mass storage. Viem že iRiver tak vydal firmware aj s mass storage. Posledná možnosť je napísať do Sony. Že čo máš teraz robiť. Poprípade žiadať vrátenie peňazí a výrobku. Pretože ho nemôžeš používať.
      Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
      • Re: MP3 player sonny 13.06.2007 | 20:13
        Eru_Iluvatar   Návštevník
        ja som si ten player kupil od kamosa za par supiek a kupil som o preto ze to bola najlepsia ponuka v dohlade...takze z vracanim nic nebude...pokusim sa to nejako rozchodit cez wine ale velke sance tomu nedavam. uvidime
        • Re: MP3 player sonny 13.06.2007 | 22:15
          Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
          Každopádne ale môžeš napísať do sony, či nie je nejaký firmware, s ktorým by to šlo aj ako mass storage.
          Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
          • Re: MP3 player sonny 13.06.2007 | 22:46
            WlaSaTy   Návštevník
            pokial sa zachova SONY rovnako ako iRiver inc., tak klobuk dole. mne v iRiveri stacilo prepalit firmware oficialne dostupnym a mal som to co som potreboval.
    • Re: MP3 player sonny 13.06.2007 | 22:50
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      pozri na Sony Walkman on Linux/FreeBSD/MacOS X, daj potom vediet, ci to ide. A
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte