Lan komunikacia

Sekcia: Ostatné 02.05.2005 | 02:24
Nyo   Návštevník
Na lanke pouzivame program Prochat somozrejme v Mrkvasoft okne. :( Procat som skusil spustit cez wine spustil som ho ale samozrejme to nefungovalo nikoho som tam nevidel... :( je nieaky podobny soft ako prochat pre linux ktory sa da nakonfigurovat aby s prochatom komunikoval...? diky moc vopred ak ano ako ho nastavim...? vdaka.
    • Re: Lan komunikacia 01.05.2005 | 21:58
      peter golis   Návštevník
      ked google neporadi, tak asi nie. prochat je ak sa nemylim komercne kecatko pre windows. zeby to chcelo oslovit vyrobcu?
      • Re: Re: Lan komunikacia 01.05.2005 | 23:49
        Nyo   Návštevník
        homepage som nenasiel a aj ak by som nasiel azbuku nepoznam :´(
        • Re: Re: Re: Lan komunikacia 02.05.2005 | 00:02
          d   Návštevník
          prochat@proporta.com skus toto mail na vyrobcou...
        • Re: Re: Re: Lan komunikacia 02.05.2005 | 00:02
          DanoD   Návštevník
          No na to som uz pozeral, pretoze tiez pouzivame prochat. Vsetko bezvysledne. Skus vpress alebo tak sa nejako vola. Pre nho su nejake programy pod linux... Potom tu este ludia pouzivali borg a ten vraj ide cez wine ale mne sa to nejako nepodarilo. Problem je ze ako prehovorit vsetkych ludi aby koli tebe presli na iny chat... :)
          • Re: Re: Re: Re: Lan komunikacia 02.05.2005 | 00:23
            peter golis   Návštevník
            icq, sim, jabber, aol im, ... alebo talk/Ytalk versus wintalk, ChitChat! zavisi od toho na co to clovek chce. alebo obycajny winpopup/net send/smbmessage. ps.: ten vykricnik je sucastou nazvu ;-)
    • Re: Lan komunikacia 02.05.2005 | 02:24
      domi66   Návštevník
      no u nas na sieti sa pouziva Vypress Chat, existuje k nemu aj linuxova obdoba vyqchat. frci to spolu bezproblemovo