counter strike // ziadne pismo !?

Sekcia: Aplikácie & Desktop 29.06.2007 | 10:02
Avatar zero0x Ubuntu momentalne  Používateľ
podarilo sa mi rozbehat counter strike cez wine

problem je, ze sa vobec nezobrazuje pismo. Teda menu nevidim, ked pustim konzolu tiez nic nevidim.

Funkcne je uplne v poriadku, naslepo sa da pisat do konzoly..

Dokonca sa mi podarilo "naslepo" pripojit na nejaky server, a aj som videl, ze sa pouziva openGL, pretoze grafika bola vyhladena, no potom ma kickli (netusim na aky server som bol pripojeny)

Takze 2 varianty pre riesenie tohto problemu:

1, Neviete ako vratit pismo do hry??

2, Neviete co mam napisat do konzoly aby sa mi vytvorila nova hra s danou mapkou?

Este som neskusal pripojit sa na server cez connect, ale tipujem, ze to funguje.
    • Re: counter strike // ziadne pismo !? 29.06.2007 | 10:15
      Avatar zero0x Ubuntu momentalne  Používateľ
      No, podarilo sa mi pripojit na server

      Mam silny pocit, ze to islo cez OpenGL, pretoze vsetky hrany boli hladke, a viem ako to vyzera ked nie je opengl, vtedy je vsetko take zubate, a tam nic take nebolo.

      No aj napriek tomu to otrasne sekalo. Mohlo to byt tak max 10 snimkov za sekundu. Myslite, ze je to zlym ovladacom? Mam intel onboard grafiku (notebook).

      Kazdopadne, keby som videl pismo, tak by som si to mohol overit v moznostiach, ze ako je to tam nastavene.
      • Re: counter strike // ziadne pismo !? 29.06.2007 | 13:12
        Pelko   Návštevník
        chod do adresára wine/drive_c/fonts/
        A tam nahod windows fonty :) a hned ti pôjde
        • Re: counter strike // ziadne pismo !? 29.06.2007 | 16:56
          Avatar Martin Józsa Ubuntu Feisty Fawn x86  Používateľ
          Staci ti nakopirovat iba font tahoma a pojde ti pismo v CS :)
          PS: Ak ti v home folder nezobrazi wine tak hore na liste klikni na zobrazit a zobrazit skryte subory :)
          (Myslim ze funguje aj ctrl+H)
          Problem Windows - reboot Problem linux - be root
          • Re: counter strike // ziadne pismo !? 29.06.2007 | 22:02
            Avatar zero0x Ubuntu momentalne  Používateľ
            oki vyskusam

            lol az taka lama nesom ze by som nevedel mv ~/tahoma.ttf ~/.wine/drive_c/fonts/tahoma.ttf ;D
          • Re: counter strike // ziadne pismo !? 30.06.2007 | 08:17
            Avatar zero0x Ubuntu momentalne  Používateľ
            no tak som si nakopiroval vsetky pisma, a vyrazne sa to zlepsilo, ale vobec to nepomohlo.

            je vidno, ze tie popisky ako objekty tam su, ked sa prejde mysou, tak to klikne, a da sa v pohode najst co treba

            no pismo cele nie je vidno, iba zhora take bodky - jak morzeovka to vyzera :D
            • Re: counter strike // ziadne pismo !? 18.10.2008 | 16:33
              mixi   Návštevník
              jj aj ja mam tahoma.ttf hodenu v adresari vo wine ale tiez nic nevidim iba taku morzeovku take pomlcky a vlnovky namiesto pisma mam wine verziu 1.1.4 a Mandrivu 2009 64-bitovu aj na server sa mi da pripojit ale zaujimave je ze nefunguje klavesnica ako keby to suviselo s tym pismom nejde mi vobec pohnut ani dolava ani doprava iba mys mi funguje.
              • Re: counter strike // ziadne pismo !? 18.10.2008 | 16:40
                Avatar Predrag Ubuntu 10.04  Používateľ
                aj mne to robilo musis si nastavit v hre odznova nastavenie klavesnice
                Fujitsu Siemens Amilo Pa 1510, Ati Radeon x 1100.
                • Re: counter strike // ziadne pismo !? 18.10.2008 | 23:08
                  mixi   Návštevník
                  inac vies ja som to hned teraz skusil ale ked tam mysou kliknem a stlacim klavesu aby ju predefinovalo tak sa nic nestane ako keby som mal odpojenu klavesku a pritom teraz tu toto pisem :D je to zaujimave dal som aj foto TU