problem rozlisenie a frekvenciou

Sekcia: Aplikácie & Desktop 12.07.2007 | 22:00
ago ago   Návštevník
Nainstaloval som si drivery na Nvidiu, rozchodil som beryl a som spokojny, ale pri rozliseni 1280 x 1024 mozem frekvenciu nastavit maxiamlne na 55 Hz. Co s tym? A este jeden problemik. Preco ked pohnem oknom a potom ho niekde pustim, trva nejake milisekundy nez sa zase zaostri. Je to kratky cas, ale je to vidno...Dik moc
    • Re: problem rozlisenie a frekvenciou 12.07.2007 | 22:02
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
      Rozostrené je preto, lebo používa AA (dá sa vypnúť, stačí dať kvalitu textúr na najnižšiu hodnotu). Tých 55 Hz dúfam, že nie je CRT, ak je to LCD tak je to fayn hodnota a netreba to meniť, inač dosť brutalita :D
      • Re: problem rozlisenie a frekvenciou 12.07.2007 | 22:04
        ago ago   Návštevník
        mam LCD, ale proste najlepsie je mi to na 60 HZ, Takze sa to neda spravit? A kde dam tu kvalitu textur inu?
        • Re: problem rozlisenie a frekvenciou 12.07.2007 | 22:07
          Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
          mam LCD, ale proste najlepsie je mi to na 60 HZ
          No u LCD to predsa nevidieť.
          A kde dam tu kvalitu textur inu?
          V programe beryl-settings v General Options Na karte General Options/Main nastaviť Texture Filter na fast.
          • Re: problem rozlisenie a frekvenciou 12.07.2007 | 22:11
            ago ago   Návštevník
            slapúe jak hodinky, dakujem!
            • Re: problem rozlisenie a frekvenciou 12.07.2007 | 22:49
              ago ago   Návštevník
              ale aj tak sa mi to zda nejake neostre vsetko. Si pamatam, ze vo Windowse to vyriesilo az nastavenie frekvencie na 60 Hz a tu tu moznost nemam. Nevedeli by ste poradit? :(
              • Re: problem rozlisenie a frekvenciou 14.07.2007 | 01:41
                Avatar 13th. Mandriva 2008  Používateľ
                Napíš do konzoly príkaz "nvidia-settings" a nastav si čo potrebuješ.