Chcem poprosit o pomoc s hrou "World of Padman"

Sekcia: Aplikácie & Desktop 13.07.2007 | 11:30
milan z.   Návštevník
Dobry den.
Kvoli synovi som nainstaloval jednu hru "World of Padman " www.worldofpadman.com help.ubuntu.com/community/Games podarilo sa mi to nainstalovat a aj spustit dokonca nastavit, ale ked dam spustit single player vypise mi toto "Single Player hasn't been inplemented yet !". Dopatral som sa asi ktomu ze mi treba vytvorit nejakych botov (moja anglictina je dost slaba). Ked som dobre pochopil ze treba vytvorit tych botov, chcem Vas poprosit o radu ko to urobit, este som to nerobil.
Dakujem Vam vsetkym vopred za pomoc.

(ja niesom skuseny v linuxe, ja ho pouzivam ako uzivatel velmi tam nic take neinstalujem ani velmi nenastavujem)
    • Re: Chcem poprosit o pomoc s hrou "World of Padman" 13.07.2007 | 12:55
      milan z.   Návštevník
      Zabudol som mam Ubuntu 7.04
      • Re: Chcem poprosit o pomoc s hrou "World of Padman" 13.07.2007 | 13:12
        Avatar georw Ubuntu 12.04  Používateľ
        Znamena to, ze ta hra sa da hrat iba po sieti (cez internet) s inymi hracmi. Ked si offline, tak je pravdepodobne mozne si naistalovat tych botov (t.j. budu sa objavovat hraci, ktorych riadi pocitac). Radsej skus hrat po sieti (multiplayer). Vacsina hier pre linux sa hra po sieti.
        • Re: Chcem poprosit o pomoc s hrou "World of Padman" 13.07.2007 | 13:16
          milan z.   Návštevník
          Prosim ta ale porad mi ako sa intaluju ti booti, vies syn ma 6rokov ta to asi tazko snim bude niekto hrat po sieti on to este tak dobre nevie.
          • Re: Chcem poprosit o pomoc s hrou "World of Padman" 13.07.2007 | 13:22
            Avatar Slavo Ubuntu  Používateľ
            Ahoj! To je jednoduche. Daj si spustit MULTI dalej CREATE. Tam si vyberes mapu, ktoru chces hrat a napravo mas SELECT BOTS. Pod tym si vyberes kolko a ktorych botov chces mat.
            Ubuntu 9.04 Beta Atholon 6000+ 2G Ram Nvidia 8600GTS
            • Re: Chcem poprosit o pomoc s hrou "World of Padman" 13.07.2007 | 22:53
              milan z.   Návštevník
              DAKUJEM teraz uz to ide.