Superkaramba a ClockMagick

Sekcia: Aplikácie & Desktop 05.08.2007 | 01:10
Martin   Návštevník
Nainštaloval som si superkarambu, švacol na plochu pekné hodinky ClockMagick. Chvíľu mi fungovali, ale keď som skúsil iné applety, tak mi hodiny z plochy zmizli, aj keď ak otvorím superkarambu, mám pri nich značku, že sú nainštalované a bežia. V detailoch je tento výpis, kde sa okrem iného píše:

If you can't see the clock and karamba says it is running, try to find the invisible square in the top left and right click "reload".

If the clock still is invisible, you might try to reemerge qt and imagemagick with jpeg, png, tiff, gif flags, thanx dodo1122.

Takže vyzerá to na chybičku v aplikácii, spolu s návodom ako ju eliminovať.

"Neviditeľný štvorec" som odporúčaným klikaním na ploche nenašiel, tej druhej vete akosi nerozumiem.
Mohol by mi niekto objasniť, čo vlastne treba spraviť, aby sa mi hodinky na ploche znova objavili?
...kujeeem...

Mám MDV 2007
    • Re: Superkaramba a ClockMagick 05.08.2007 | 02:43
      Avatar Andrej "karči" Krajči Gentoo  Používateľ
      Druha veta:

      Ked su hodiny stale neviditelne, mozes skusit reemergnut (che? sak ty mas mandrivu .. nevermind ...) qt a imagemagick s jpeg, png, tiff a gif vlajkami (viem, doslovny preklad je niekedy svina ;) )

      Cize:

      Mozes skusit si reinstalovat qt a imagemagick. :)

      Odpis co to urobi
      "IB, thy name is homework." -- IB
      • Re: Superkaramba a ClockMagick 05.08.2007 | 09:32
        Martin   Návštevník
        Doslovný preklad zvládnem aj ja, ale nevyznám sa v systéme. Ak sa mi to NÁHODOU podarí, dám vedieť.
        • Re: Superkaramba a ClockMagick 05.08.2007 | 11:38
          Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
          No skôr imagemagick, odporucam pozriet do ~/.superkaramba/clock_magick/, tam ak je imagemagick OK by mali byt hodiny / rucicky so zmenenou velkostou.