ako zohnat hudbu

Sekcia: Komunita 14.08.2007 | 20:45
NightFISH   Návštevník
ako a kde zozeniem na internete hudbu mam linux a mam aj firefox
    • Re: ako zohnat hudbu 14.08.2007 | 20:47
      ---   Návštevník
      co ma hudba spolocne s linuxom a firefoxom?
      je vela online predajni s hudbou ,ak mas zaujem o legalnu hudbu.
      • Re: ako zohnat hudbu 14.08.2007 | 20:48
        NightWISH   Návštevník
        ale ty ma nechapes ja za to nechcem platit
        • Re: ako zohnat hudbu 14.08.2007 | 20:49
          ---   Návštevník
          ja chapem o co ti ide ,len ty nechapes ,ze tu sa riesi linux a nie nelegalne stahovanie
          • Re: ako zohnat hudbu 14.08.2007 | 20:50
            NightFISH   Návštevník
            tak porad kde legalne stiahnem
            • Re: ako zohnat hudbu 14.08.2007 | 20:51
              ---   Návštevník
              tu ti poradia
            • Re: ako zohnat hudbu 14.08.2007 | 20:52
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              ty si ale hlavicka :D a tomu nightwishu si fakt dal... pomenujem po tebe svoju zemicku na traviane :D

              teraz k veci - ak chces legalne si stiahnut, mozes si skocit na stranku tej ktorej skupiny a mas tam parsekundove ukazky...

              ale najlepsie bude ak sa stretnes s par kamaratmi a poskladate sa... dnes hudobne CD nestoji az tak moc... ovela menej ako legalny win (a zaroven viac ako legalny linux) :)
    • Re: ako zohnat hudbu 14.08.2007 | 20:48
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      pojdes na nejaky internetovy obchod (nechcem robit reklamu), zoberies si svoju VISA alebo MAESTRO kartu a kupis si hudbu, tak ako z windowsu :-)
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: ako zohnat hudbu 14.08.2007 | 20:55
        NightFISH   Návštevník
        sklamali ste ma linuxaci som myslel ze dobre forum ked je tu hafo ludi ale ani hudbu najst neviete a neporadite hanba vam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Re: ako zohnat hudbu 14.08.2007 | 20:57
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          kedze sme ti neporadili, tak to tu zamykam... dufam, ze si si uz nasiel svoj oblubeny e-shop s legalnou hudbou :-)
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte