KDE v Solarise

Sekcia: Konfigurácia 18.08.2007 | 22:58
Roman Cvirik   Návštevník
Prosim vsetkych o pomoc!
Pouzívam Solaris 10 v ktorom som si instaloval KDE. Ak sa prihlasim ako root tak je KDE funkcne, ale ak sa prihlasim ako user tak sa KDE nespusti a prihlasenie sa ukonci hlaskou

The following instalation problem was detected while trying to start KDE.Could nod find"iceath" in path.
KDE is unable to start!



Mohli by ste mi pomoct a napisat postup ako mam nastavit/editovat tento subor, alebo nastavit cestu jednotlivym uzivatelom.
rcvirik@gmail.com
    • Re: KDE v Solarise 21.08.2007 | 16:59
      m0d0r   Návštevník
      Ujo google napisal :

      http://solaris.kde.org/
      • Re: KDE v Solarise 24.08.2007 | 16:13
        Roman Cvirik   Návštevník
        Ty si strasne mudry!!
        To je taka pomoc ako keby si napisal najdes to na nete! Roman Cvirik Inak som to uz nastavil!!
        • Re: KDE v Solarise 24.08.2007 | 16:19
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          Zamysli sa nad sebou. Ludia tu maju tu namahu ti pomoct a ty ich pekne posles do kakaca, ze ti zle poradili. Si ty vlastne normalny??
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
          • Re: KDE v Solarise 25.08.2007 | 17:46
            Roman Cvirik   Návštevník
            Nikoho neposielam do kakaca a ak som sa toho pana co mi chcel pomôct dotkol , tak nech mi prepaci -niekedy som uz taky, ale aj tak sa mi zda ta pomoc velmi vseobecna!
            Ja som potreboval pomoc uz konkrétnu.Tu dokumentáciu som uz mal prestudovanu, ale tam to nebolo.
            Ale aj tak mu dakujem.
            Roman