Intel Pentium III 160 RAM GeForce 64

Sekcia: Aplikácie & Desktop 20.01.2009 | 17:51
Avatar pierre_sp   Používateľ
Zdravim aky linux poradite na tento PC?: Intel Pentium III, 160 RAM,GeForce 64MB, HDD 80GB...Potrebujem nejaky linux na tento pc ...viem ze to neni ziadna slava ale berte ohlad na to ze Windows XP tam musi zostat.takze skusil som Sam Linux Live CD bol som spokojny...slapal na jednicku.skusil som nainstalovat.....avsak pri pokuse rozdelit disk na pozadujuce particie mi odysiel windows ..skratka disky som rozdelil a ked som chcel navstivit moj XP nenaslo ho.pritom sam linux som doinstaloval a bezal SUPER...ale segra chcela windows naspiatok tak mi nezbyvalo nic ine nez pouzivat XP..viem je to smutne....,chcem vyskusat Xubuntu cez Wubi(alebo Alternate CD)...len ci mi vobec nastartuje instalaciu pri mojej RAMke,alebo s ,dalej som chcel vyskusat Slackware avsak ta instalacia neviem ci to zvladnem..A debian s Xfce prostredim neni tiez zly...TAK poradte ...vsetky napady su vytane....
    • Re: Intel Pentium III 160 RAM GeForce 64 20.01.2009 | 19:09
      yano   Návštevník
      To Xubuntu ti tam urcite pojde.
    • Re: Intel Pentium III 160 RAM GeForce 64 20.01.2009 | 19:12
      Avatar Zefram Cochrane MS Windows Vista Ultimate 64bi  Používateľ
      • Re: Intel Pentium III 160 RAM GeForce 64 25.01.2009 | 02:03
        Avatar pierre_sp   Používateľ
        No jo mam Xubuntu a vedla toho windows xp no windows pouziva segra mne sa to hnusi...a dokupil som si ramku lenze cena za SD ty kono 1GB a stala kolo 2000sk :Dale tak slape to good dokonca som skusil aj kubuntu s kde ...po prdeli