Používate LXDE ...---...

Sekcia: Ostatné 28.11.2009 | 19:55
Avatar LukoV Zenwalk~CRUX~OpenBSD~Haiku  Používateľ
Zdravim. Len taky malý testík kolky z vas pouzivate alebo fandite LXDE... ja osobne som jeho privrzencom kedze nejako to s KDE sa tazko zvyka.. a xfce je dost pomaly vyvijane. a trosku nemotorne hlavne to desktop menu...
    • Re: Používate LXDE ...---... 28.11.2009 | 22:47
      Avatar Tommy Angelo   Používateľ
      pouzival som, je to fajn vec odporucam. Ale chybali mi tam niektore veci z kde
    • Re: Používate LXDE ...---... 28.11.2009 | 23:13
      Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
      preco mas v nadpise SOS? som myslel, ze mas nejaky problem a nie, ze zistujes naladu uzivatelov.
    • Re: Používate LXDE ...---... 28.11.2009 | 23:23
      Avatar hramat Arch + Openbox  Používateľ
      mam nainstalovane ale nepouzival som. Planujem v blizkom case vyskusat. S KDE nemam vacsie skusenosti. XFCE ani Gnome desktop menu mi vobec nepridu nemotorne.
    • Re: Používate LXDE ...---... 30.11.2009 | 00:02
      olbrait   Návštevník
      jeden čas som sa do jeho vyskúšania celkom navnadil. Inak som Gnome user, ale chcel som čosi rýchlejšie, čo by ale aj dobre vyzeralo. Ale chýbalo mi tam niekoľko vecí na ktoré som v gnome zvyknutý, ako napríklad takmer nemožnosť konfigurovať obsah panelu (v ktorom mám všetko čo potrebujem a plochu nechávam prázdnu)
      • Re: Používate LXDE ...---... 30.11.2009 | 08:54
        Avatar hramat Arch + Openbox  Používateľ
        absolutny suhlas, tiez plochu nepozivam a vsetko je v paneli.

        zboznujem taketo desktopi
        • Re: Používate LXDE ...---... 01.12.2009 | 18:56
          Avatar maor Mint, Debian, Raspbian, LibreELEC  Používateľ
          Vo widlách mám taký desktop, ale ja ho mám aspoň logicky rozhádzaný po celej ploche. Aj to je len z toho dôvodu, že do windowsu nechodím veľmi často :-D
      • Re: Používate LXDE ...---... 30.11.2009 | 12:34
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        na ploche mavam vacsinou len rozne obrazky, dokumenty, poznamky atd. kym vo windows je bezne mat tam hromadu programov, v linuxe sa mi to zda akesi zbytocne...
        • Re: Používate LXDE ...---... 01.12.2009 | 00:35
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          Ja na ploche nemam absolutne nic... Kazi to oci
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: Používate LXDE ...---... 30.11.2009 | 18:10
      laufem   Návštevník
      na netbooku som to chvilu pouzival, bolo to celkom fajn. Ak som vsak pouzil externy monitor sa mi uz nepacili tie fonty zvyraznene a trebalo to nastavovat
    • Re: Používate LXDE ...---... 01.12.2009 | 13:56
      prv1   Návštevník
      aj distribucia greenie pouziva vraj lxde (len ho neni nejak vidiet) http://lxde.org/lxde ... ubohe ako tento autor 'distribucie' vie klamat a tlacit reklamu kde sa len da.... ale uz sa radsej nad tym ani nepozastavujem
      • Re: Používate LXDE ...---... 01.12.2009 | 14:17
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        je to tam od doby co sa pouzivalo a davno som im posielal mail s tym, ze sa lxde nepouziva
        • Re: Používate LXDE ...---... 01.12.2009 | 14:53
          prv1   Návštevník
          bojim sa ze keby si im uz davno ten mail posielal tak by dali greenie zo zoznamu prec...
          • Re: Používate LXDE ...---... 01.12.2009 | 15:06
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            posielal som davno a teraz som na ich chate napisal nech to daju prec. uvidim co s tym urobia