Ako nahradim PDC z Win za PDC v Debiku???

Sekcia: Konfigurácia 01.09.2005 | 06:15
IPM   Návštevník
Poradi mi niekto ako presedlat z Win NT Domain Controlera na Lin PDC??? Mal by poskytovat presne to iste co NTDAOMAIN...... Pripadne mi v tom vie niekto pomoct, poradit, alebo poskytnut navod??? ICQ: 240-307-354
    • Re: Ako nahradim PDC z Win za PDC v Debiku??? 30.08.2005 | 16:30
      Predator   Návštevník
      Skús si naštudovať niečo ohľadne programu Samba, emulácia NT domény a jej služieb sa robí práve cez Sambu
      • Re: Re: Ako nahradim PDC z Win za PDC v Debiku??? 30.08.2005 | 17:08
        ipm   Návštevník
        Ano to mi je jasne , ale kde zozeniem na to materialy v SK, alebo CZ??? na www.manualy.sk som nic nenasiel. SMB som skusal confnut cez swat, ale stale 0 bodov.. :(
        • Re: Re: Re: Ako nahradim PDC z Win za PDC v Debiku 31.08.2005 | 20:04
          Predator   Návštevník
          A v angličtine nestačí? Máš tam aj príklady konfigurácie Samby. http://www.freeos.com/articles/3842/ Alebo si pozri stránku www.root.cz, len zadaj slovo Samba do vyhľadávača na tejto stránke. Vyroluje sa plno článkov o tom, ako konfigurovať Sambu ...
          • Re: Re: Re: Re: Ako nahradim PDC z Win za PDC v De 31.08.2005 | 20:22
            ipm   Návštevník
            Dik idem hodit ocko , ci tam najdem to co mi treba ;-)
    • Ako nahradim PDC z Win za PDC v Debiku??? 01.09.2005 | 05:41
      ipm   Návštevník
      Takze skusal som to a domena vraj bezi, ale ak chcem v XP cez identifikaciu c sieti prihlasit PC do domeny, tak sa objavi tato hlaska: Pri pokuse o pripojenie do domeny "asra.ra" sa vyskytla nasledujuca chyba : Viacnasobne pripojenie k serveru, alebo sdielanemu prostriedku a pouzivanie viac nez jedneho uzivatelskeho mena nieje povolene. Odpojte vsetky predchadzajuce pripojenia k serveru, alebo sdielanemu prostriedku a akciu opakujte. Co s tym????
      • Re: Ako nahradim PDC z Win za PDC v Debiku??? 01.09.2005 | 06:15
        ipm   Návštevník
        Uz to ide vdaka vsetkym za pomoc :) Stacilo odstranit pocitac a znovu ho pridet :D