Spravicky

Sekcia: Komunita 31.05.2018 | 10:36
Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor

Ahojte, trochu si upratujem priority a vyzera to tak ze si denne pol hodinu - hodinu najdem aj na spravicky. Chcem sa vsak spytat myslite ze malo zmysel spravickovanie co som pred casom robil? Malo by to zmysel obnovit, alebo ani nie? Dakujem za reakcie a nzaory.

git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
    • RE: Spravicky 31.05.2018 | 10:55
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

      nazdar ja si správičky vždy rád prečítam počas prokrastinačnej psycho-hygieny (keď sa zajebávam pri práci) takže ma určite potešia

      najradšej mám keď majú dlhší komplexný text (ja tomu hovorím komplexný výcuc = všetky podstatné info) a odkaz na článok, ak ma zaujme výcuc prekliknem sa na originál článok

      týmto by som tebe, ako aj všetkým správičkárom, chcel aj poďakovať za vykonanú prácu

      BTW keď sa minú možnosti čítania tu chodím na dsl.sk ;-)

      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
      • RE: Spravicky 31.05.2018 | 16:18
        Avatar qw11 ubuntu mate 22.04 HP 17-ca1006nc  Používateľ

        K tomuto sa pripajam aj ja, len by som poprosil ak by sa dalo tie spravy pisat v sk. Neviem ci to bolo tu alebo si to pamatam odinakial ale niekde sa kopirovali spravicky v en a to mne velmi nejde a prekladace niekedy davaju zvlastne preklady. :D

    • RE: Spravicky 31.05.2018 | 10:59
      Avatar kobuda   Návštevník

      Určite je lepšie keď je viac novších info na stránke, má to zmysel.

    • RE: Spravicky 31.05.2018 | 13:05
      Avatar vxmery Mint 21.3 Cinnamon  Používateľ

      Ahoj LUcoRP, jasná správa, dobrých správičiek nie je nikdy dosť, do teho :)

    • RE: Spravicky 31.05.2018 | 16:18
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

      Vitaj s5, jasne píš.

      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org