FORUM - oznacovanie a zvyrazňovanie nových príspevkov

Sekcia: Ostatné 22.07.2019 | 10:03
Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

ahojte

robí to len mne alebo forum uz nevzvyrazňuje nový príspevok (od posledného otvorenia témy) ?

zmizlo mi aj tačidlo, prejsť na prvý neprečítaný

v úvodnej obrazovke vidím hviezdičku pri príspevku a počet príspevkov je zelený (teda viem že pribudli nové, ale keď ho otvorím nič nie je zvýraznené žltým ani nemám možnosť klinkúť na "prejsť na prvý neprečítaný"

je to niečo na mojej strane ? momentálne som na win10 a chrome

Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
    • RE: FORUM - oznacovanie a zvyrazňovanie nových príspevkov 22.07.2019 | 10:26
      Avatar Andrej Lacho Debian, CentOS ...  Administrátor

      ano i mne.

    • RE: FORUM - oznacovanie a zvyrazňovanie nových príspevkov 22.07.2019 | 10:43
      Avatar Livan Manjaro s XFCE  Používateľ

      Robí to všetkým.

      • RE: FORUM - oznacovanie a zvyrazňovanie nových príspevkov 22.07.2019 | 10:44
        Avatar Livan Manjaro s XFCE  Používateľ

        Ale teraz to už zdá sa začalo fungovať.

        • RE: FORUM - oznacovanie a zvyrazňovanie nových príspevkov 22.07.2019 | 11:03
          Avatar Andrej Lacho Debian, CentOS ...  Administrátor

          nie

    • RE: FORUM - oznacovanie a zvyrazňovanie nových príspevkov 22.07.2019 | 11:15
      Avatar vxmery Mint 21.3 Cinnamon  Používateľ

      Vďaka za upozornenie, posunul som informáciu Mirecovi.

    • RE: FORUM - oznacovanie a zvyrazňovanie nových príspevkov 22.07.2019 | 12:31
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor

      Ok, opravené.

      • RE: FORUM - oznacovanie a zvyrazňovanie nových príspevkov 22.07.2019 | 12:47
        Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

        super, ďakujeme, funguje

        Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
    • RE: FORUM - oznacovanie a zvyrazňovanie nových príspevkov 22.07.2019 | 19:47
      Avatar WlaSaTy   Návštevník

      Mne to nerobilo, niesom regnutý :-)

      • RE: FORUM - oznacovanie a zvyrazňovanie nových príspevkov 23.07.2019 | 06:52
        Avatar Andrej Lacho Debian, CentOS ...  Administrátor

        toto ma vzdy zaujimalo ako vies ked kto na teba odpisal. Ci mas nieco napisane co ta upozorni alebo proste preliezas vsetky temy.

        • RE: FORUM - oznacovanie a zvyrazňovanie nových príspevkov 23.07.2019 | 07:56
          Avatar WlaSaTy   Návštevník

          Jednak existuje dátum príspevku, a jednak je strom s príspevkami znázornený aj s čiarami ktoré priamo ukazujú že ktorý príspevok je na koho. Skús si to pozrieť, ak teda nemáš vypálený CRT monitor.

          Aj týmto sa líši šakal od PHP BB, a je to prehľadnejšie. Ak teda človek čo odpisuje nedáva príspevky na náhodné miesto ktoré je na konci témy. Vtedy užívateľ PHP BB nevie komu bolo odpisované.

          PS: Témy si vyberám podľa popisu. Ak ma nezaujme, tak ... A ak je moc dlhá, tak ma moc nezaujme tiež. Skús si pozrieť napríklad diskusiu trogárov na smradfóne.

          • RE: FORUM - oznacovanie a zvyrazňovanie nových príspevkov 25.07.2019 | 07:01
            Avatar Andrej Lacho Debian, CentOS ...  Administrátor

            ja tomu stromu rozumiem ale je to pre mna velice neprehladne a i tak neviem/nemam cas sledovat stale ci tam niekto odpisal.

            Suhlas ze je to lepise ako BB.

            • RE: FORUM - oznacovanie a zvyrazňovanie nových príspevkov 25.07.2019 | 08:59
              Avatar WlaSaTy   Návštevník

              A čo by bolo prehľadnejšie, keby ti chodili emaily na všetky príspevky do témy aj s možnosťou odpovede na ne? Tak to má napríklad Alza pri diskusiách o produktoch ktoré predávajú. Opýtaš sa technickú otázku, nik ti neodpovie a zabudneš na to. Potom ti priamo na tvoje meno príde namiesto odpovede iná otázka od niekoho iného, a ty za nič nevieš kto a prečo sa ťa pýta na.

              No, súhlasím že farebné oddelovanie nových príspevkov je lepšie riešenie, ale to bez prihlasovacích sušienok moc nemá zmysel kvôli zdieľania prihlásenia medzi telefónom, tabletom, notebookom, ...

          • RE: FORUM - oznacovanie a zvyrazňovanie nových príspevkov 25.07.2019 | 12:50
            Avatar distefano wattOS, Xubuntu minimal,  Používateľ

            A ty Pastikar, co obtiras hubu o Trogarov. Mouzes byt odkal stes, ked nejsi z Nitry, aj tak si sellak.

            • RE: FORUM - oznacovanie a zvyrazňovanie nových príspevkov 25.07.2019 | 20:37
              Avatar WlaSaTy   Návštevník

              Toľké kvetnaté slová od bíreša.

              Ale ozaj si skús otvoriť ten dvestopríspevkový denník na mobile, to je už nečitateľné. Škoda že to nedávate ako seriál do blogu. To by bolo lepšie čitateľné.

              • RE: FORUM - oznacovanie a zvyrazňovanie nových príspevkov 26.07.2019 | 07:46
                Avatar distefano wattOS, Xubuntu minimal,  Používateľ

                Vlasaty, ci Kojak, nepoznam ta a fakt neviem, ze na com som pri tebe, ale predpokladam, ze sa ti pletu vyznamy slov. Ak si chcel podpichnut, mal si pouzit slovo kocis. Biresi boli prenajimatelia pody, vacsinou od velkostatkarov, takto zacinal aj moj stary otec z maminej strany, ked zacinal ako mlady gazda /ale v inom regione/ a este mu nestacili polia, ktore dostal od rodicov a svokrovcov. Tak si musel daco zobrat aj do prenajmu, aby uzivil rodinu a potom neskor uz aj dokupoval. Ja som sa do Nitry prizenil v januari 1976, ale nitrancina je nitrancina. Vsetko tu v minulosti patrilo cirkvi, takze tu vzdy zili uctivi, bohabojny ludia, mnohi v sluzbach cirkvy. Plus remeselnici a obchodnici, vacsinou Zidia, ktori boli sustredeni v stvrti Parovce, kde ja teraz zijem. Tym, ze sa z nich prakticky nikto nevratil, tak sa par peknych domov zachovalo /boli arizovane este pred a pocas 2.svetovej/ a zbytok malych zburalo a vyrastla tu celkom ina stvrt.

                Co sa tyka otvorenia vlakna Trafacka, skoda, ze v mobiloch nefunguje tlacitko End, mozno by pomohlo, keby sa rozsiahle vlakna dali rozdelit, napr. Trafacka 1,2,3,4,5,6, a tuknutim na 6-ku by som bol na konci. Ja casto praktizujem taky zaciatok prispevku, ze oslovim napr. Vlasosa, ze tak a tak. Ale ku starym prispevkom sa nerad vraciam, to je pravda.

                • RE: FORUM - oznacovanie a zvyrazňovanie nových príspevkov 26.07.2019 | 07:48
                  Avatar distefano wattOS, Xubuntu minimal,  Používateľ

                  samozrejme, ze bohabojni - Stevo fuj.

                • RE: FORUM - oznacovanie a zvyrazňovanie nových príspevkov 26.07.2019 | 08:02
                  Avatar WlaSaTy   Návštevník

                  Bíreš je nájomný robotník, nie nájomca pôdy.

                  • RE: FORUM - oznacovanie a zvyrazňovanie nových príspevkov 26.07.2019 | 09:12
                    Avatar distefano wattOS, Xubuntu minimal,  Používateľ

                    mas pravdu, bude to najomny polnohospodarsky robotnik. Ja som sa to snazil odvodit z ineho zakladu, - bérloe - najomca. Dedo mi spominal, ze ako chalan bol kisbéres, maly bires u otca alebo u ineho gazdu ci statkara.

                  • RE: FORUM - oznacovanie a zvyrazňovanie nových príspevkov 26.07.2019 | 09:13
                    Avatar Livan Manjaro s XFCE  Používateľ

                    A čo na to hovorí slovník - "bíreš, -a muž. r. zastar. bývalý sluha na panskom veľkostatku, želiar;" To ja len, aby ste sa tu nehádali o význame slova bíreš, pretože podľa slovníku nemáte pravdu ani jeden.

                    • RE: FORUM - oznacovanie a zvyrazňovanie nových príspevkov 26.07.2019 | 09:35
                      Avatar WlaSaTy   Návštevník

                      My sa nehádame. Ja stále vlastním kus poľa, i keď v susednom chotári.

                      PS: Opísal si paholka, a ten podľa slovníka nie je nájomný robotník?