Webpge standalone builder

Sekcia: Aplikácie & Desktop 27.11.2020 | 21:22
Avatar LePapa   Návštevník

Zdravim Pani,

pouzivate nejaky standalone software pre tvorbu jednoducheho webu? Ak ano, prosim, dajte odporucania.

PS: alternativa k webflow, ale standalone, popripade free alternativa k pinegrow.

Dakujem.

    • RE: Webpge standalone builder 27.11.2020 | 21:29
      Avatar redhawk75   Používateľ

      kedysi som pouzival Amayu, teraz uz s webkami nerobim (vystacim si s free wordpressom)

      • RE: Webpge standalone builder 27.11.2020 | 21:38
        Avatar LePapa   Návštevník

        Dakujem za tip. Pre tworbu webu pouzivam siteorigin pre wordpress. Standalone appku potrebujem skor na tvorbu frejmov (s 3D obsahom a UI) pre uz existujuce weby.

        V podstate by vyhovovala aj Amaya, ale hladam skor nieco modernejsie a na dnesnu dobu aj privetivejsie pre oko :)

        Dakujem.

    • RE: Webpge standalone builder 27.11.2020 | 22:36
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

      Ja osobne všade používam svoj KERNEL ULTRAS, pretože som chcel zmeniť svet v používaní technológií. Ani po pár rokoch, čo som nenapísal ani riadok, vychádza vo všetkých testoch nad 100 percent, nepoznám nič lepšie :-) Ľahko sa píšu témy, nesaje, spravil som aj kampaň na Indiegogo, nechcelo sa mi pár rokov práce venovať zadarmo. Keď chceš sračky použi WordPress, čo je asi to najlepšie čo je tu open source.

      Neponúka ani desatinu z toho čo si predstavujem pod podctivou pácou.

      Ja som to dotiahol do medzí kde som chcel, aby sa dali príkazy reťaziť a napríklad použiť výstupy na štandartný výstup aby si si dokázal zobrazené dáta stiahnuť.

      Málo kto dokáže oceniť výstupy a čo sa dajú niekoľkými príkazmi dosiahnuť, zrejme nedozrela doba.

      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org