Predam lacno Powerline ASUS PL-E52P, rýchlosť 600Mbit, dosah 300m

Sekcia: Hardware a Drivery 18.10.2021 | 13:09
Avatar kormidelnik   Používateľ

ASUS PL-E52P DUO predstavuje ľahký spôsob rozšírenia káblovej siete do ktorejkoľvek miestnosti v domácnosti alebo kancelárii pomocou existujúcich elektrických rozvodov. Tento kompaktný a štýlový silnoprúdový adaptér umožňuje využívať káblovú sieť bez nevzhľadného vedenie káblov a vyhnúť sa problémom so zlou kvalitou bezdrôtového signálu.

Adaptér je vybavený najnovším a najrýchlejším portom Gigabit Ethernet, ktorý je ideálny pre káblové pripojenie akéhokoľvek sieťového zariadenia, ako sú notebooky, herné konzoly alebo inteligentné televízory. Inteligentná technológia prináša rýchlosť pripojenia až 600 Mb/s a umožňuje súčasné využitie elektrickej zásuvky. Vstavaný šumový filter zaisťuje stabilné a spoľahlivé pripojenie.

Kontakt: https://pc.bazos.sk/inzerat/130095989/predam-powerline-asus-pl-e52p-rychlost-600mbit-dosah-300m.php

    • RE: Predam lacno Powerline ASUS PL-E52P, rýchlosť 600Mbit, dosah 300m 18.10.2021 | 14:09
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

      pri týchto produktoch ma vždy neskutočne bavia marketingové žvásty ako:

      "adaptér je vybavený najnovším a najrýchlejším portom Gigabit Ethernet"

      najmä keď Gigabit tu už bol v minulom tisícročí (ak si dobre pamatám)

      a potom tam je dorážacia veta:

      "Inteligentná technológia prináša rýchlosť pripojenia až 600 Mb/s"

      takže ten najlepší a najrýchlejší gigabit port vlastne aj tak funguje na max teoretickýh 60%

      toto nie je urážka ani kritika, viem ako powerline funguje a to že dokáže viac ako 100 Mbit je podľa mňa zázrak ale bavím sa na týchto marketingových sračkách

      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
      • RE: Predam lacno Powerline ASUS PL-E52P, rýchlosť 600Mbit, dosah 300m 18.10.2021 | 14:15
        Avatar kormidelnik   Používateľ

        ja sa tiez bavim na tychto marketingovych bull shitoch nuz ale co, SEO first :)

    • RE: Predam lacno Powerline ASUS PL-E52P, rýchlosť 600Mbit, dosah 300m 20.10.2021 | 17:36
      Avatar kormidelnik   Používateľ

      predane