skusenosti s hrou Savage

Sekcia: Aplikácie & Desktop 13.09.2006 | 21:34
Avatar LukoV Zenwalk~CRUX~OpenBSD~Haiku  Používateľ
Chcem sa opytat ci ma niekto nejake skusenosti s freeware Realtime strategiou hrou Savage? Ja ju hrajem zatial vo Windows ale rozmyslam ze si instalnem aj pod Linuxom Mandrivou... Prosim ak ju niekto tiez hraje tak sa tu vyjadrite: http://www.s2games.com/savage/index.php zaroven sa chcem opytat ze je tam aj nejaky subor sep-3t.exe je to nejaky server viete naco to je? dakujem
    • Re: skusenosti s hrou Savage 12.09.2006 | 23:35
      Avatar LukoV Zenwalk~CRUX~OpenBSD~Haiku  Používateľ
      este chcem dodat aby neboli nejasnosti existuje aj nativny port pre Linux teda nie pre wine teda priamo pre linux (tym som myslel ci ma niekto skusenosti pod linuxom)
      • Re: Re: skusenosti s hrou Savage 13.09.2006 | 01:50
        luzr   Návštevník
        No hral som, nejde mi sice v ubuntu zvuk, ale nejako som to zatial neriesil. Instalacia bez problemov akurat obsah adresara libs treba rucne hodit do /usr/local/libs/savage a spustit ldconfig. Taketo hry vsak neviem hrat a tak ma to moc nechytilo. Vybehnem zomriem, vybehnem zomriem. Asi to nema singleplayer alebo som ho tam proste nenasiel a na nete to byva dobre harakiri. Jednoducho na QUAKE to nema.
        • Re: Re: Re: skusenosti s hrou Savage 13.09.2006 | 21:34
          skywaker   Návštevník
          ak som tospravne pochopil tak ta hra je freeware a moze sa free sirit - na ich stranke som nasiel aj kod (sn: 00000000000000000000) takze asi bude free ...