hacker hladal ufo v pocitacoch nasa

Sekcia: Ostatné 07.04.2007 | 21:35
Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
Dost neuveritelne ale je to tak :) Hacker, ktorý hľadal UFO v počítačoch NASA, vydaný do USA Citujem:
Celkovo sa McKinnon s prezývkou Solo dostal od februára 2001 približne do marca 2002 do 97 vládnych a armádnych počítačov a podľa USA spôsobil škodu približne 700 tisíc dolárov, keď napríklad vymazal niektoré súbory. McKinnon prenikol do 53 počítačov americkej armády, 26 počítačov amerického námorníctva, 16 počítačov NASA, 1 počítača ministerstva obrany USA a 1 počítača amerického letectva.
Nieje to maniak?
Ako, ja byt hlavou vlady U.S and A, urcite by som ho nezavrel, ale boze, taky mozog a chcu ho znicit... Vazanie na 60 rokov pre pocitacoveho genia? Nieje to podla vas absurdita?
There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 07.04.2007 | 23:51
      Avatar karol Mandriva 2008.1  Používateľ
      Ja by som ho povýšil za zásluhy. Kto škodí USA, prospieva celému svetu. Keď je americká vláda taká sprostá, že má dôležité dokumenty nezálohované a v jediných exemplároch na počítačoch, ktoré sú v kontakte so sieťou, tak im treba. To by som si ani ja nedovolil a to nepracujem s dokumentami vyšieho stupňa ako dôverné. Som však paranoidný a preto počítač, na ktorom sú uložené je od siete izolovaný. Odpojený kábel je najlepší firewall.
      "Operátor pozorovania prítomnosti nekomutuje s operátorom reality.Nemôžeme teda popísať realitu okolo nás bez toho aby sme ju ovplyvnili." <br/>
      • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 08.04.2007 | 00:07
        Avatar nardew debian  Používateľ
        "Ja by som ho povýšil za zásluhy. Kto škodí USA, prospieva celému svetu"
        lol


        "že má dôležité dokumenty nezálohované a v jediných exemplároch na počítačoch,"
        to si odkial zistil?

        "na ktorom sú uložené je od siete izolovaný. Odpojený kábel je najlepší firewall."
        cize to je tvoje riesenie pre tento problem? aby mali dokumenty na odpojenych pc?
        • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 08.04.2007 | 10:02
          Avatar karol Mandriva 2008.1  Používateľ
          Ktosi tu spomínal, že ten hacker spôsobil škodu vymazaním nejakých dát. No, keby boli zálohované, škoda by asi nejaká veľká nevznikla, že. A už vôbec nie 700 000 USD. Ja viem, škodu mohla spôsobiť aj dočasná absencia dát v počítačoch, hlavne keď ich c ten daný okamih niekto potreboval, ale je to vždy menšie zlo, ako keby tie dáta zmizli natrvalo. Tie čísla sú prehnané, to je isté.
          "Operátor pozorovania prítomnosti nekomutuje s operátorom reality.Nemôžeme teda popísať realitu okolo nás bez toho aby sme ju ovplyvnili." <br/>
    • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 08.04.2007 | 00:05
      Avatar stranger Xubuntu, FreeBSD  Používateľ
      Asi nebol moc dobry, ked ho chytili. A ani genius, ked trepe o antigravitacii.
      Linux is for people who hate Windows, FreeBSD is for people who like Unix. The answer is Ubuntu.
      • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 08.04.2007 | 12:07
        Avatar chatpall   Používateľ
        Antigravitacia je len pojem, otazka je to co si pod nou predstavujes. Napriklad pri metalurgoch sa antigravitacia nazyva vznos a dokazes pomocou "antigravitacie" vyrobit vynikajuce materialy. Ak sa jedna o lietadla na baze antigravitacie tak doporucujem pilotovi takehoto stroja nemat nikdy zo ziadnou zenou sexualny kontakt, aby sa nam tu nerozsirovala demencia.
        NERUSTE TENTO UCET!!!
        • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 08.04.2007 | 14:59
          Avatar karol Mandriva 2008.1  Používateľ
          Asi máš na mysli fluidizáciu. No tam skutočne nemožno hovoriť o antigravitávii v zmysle odstránenia gravitačného poľa, pretože gravitácia tam pôsobí, ibaže vo vznosnej vrstve pôsobí opačným smerom aj odporová sila, ktorú vytvára prúdiaca tekutina. Táto sila je v každom okamihu v rovnováhe s tiažovou silou častíc a má opačný smer. Keď sa zmení mimovrstvová rýchlosť tekutiny, aby ostala zachovaná rovnováha odporovej a tiažovej sily, zmení sa automaticky medzerovitosť (podiel čistého objemu dispergovaných častíc a objemu fluidnej vrstvy) , teda častice sa rozostúpia, alebo dajú k sebe. Tým je zachovaná konštantná medzivrstvová rýchlosť tekutiny a teda aj odporová sila.
          Len toľko k tej "antigravitácii".

          Ak by sa niekomu podarilo obabrať fyzikálne zákony, nevidím dôvod, prečo by sme ešte lietali lietadlami, ktoré držia vo vzduchu tony emisí CO2. Na čo by to bolo ?
          "Operátor pozorovania prítomnosti nekomutuje s operátorom reality.Nemôžeme teda popísať realitu okolo nás bez toho aby sme ju ovplyvnili." <br/>
          • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 09.04.2007 | 23:12
            Avatar chatpall   Používateľ
            heh karol... pekne napisane...mozeme si o tom podebati nieke inde. napriklad na maily...ale len tak btw. ano je to presne tak odporova sila a "antigravitacia" je v opacnom smere, rovnakej velkosti. Neverim ze sa dokazalo obajvit nieco ako bezpecny zdroj "antigravitacie" pretoze gravitony este doteraz nikdo nepopisal a mozno ze rozpravaju iba o silnych magnetickych poliach...este si s lietadlami pekne pockame.
            NERUSTE TENTO UCET!!!
    • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 10.04.2007 | 15:34
      Avatar Viliam Oravec Kubuntu 10.04 (MSI GX700PX)  Používateľ
      lol " U.S and A " - zasa niekto pozeral Borat. :)
      Všichni mněli ruce od krve, jenom já hubu... :)
      • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 10.04.2007 | 15:46
        Avatar uid0 Debian  Používateľ
        to je lol? ze skomolil "U.S. of A"? nadobudam pocit, ze to nie je film hodny mojho zhliadnutia...
        Debian. apt-get into it…
      • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 10.04.2007 | 15:47
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        je to jeden super genialny film :D
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 10.04.2007 | 15:54
          Avatar Andrej "karči" Krajči Gentoo  Používateľ
          ... great success :) ...
          "IB, thy name is homework." -- IB
          • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 02.10.2009 | 23:18
            Avatar Martin Čarnogurský Fedora 15  Používateľ
            suhlasim, najlepsie komedia aku som kedy videl, len niektore sceny sa mi zdaju trochu prehnane (a perverzne, napr. ta bitka v hoteli)
            ..::RootLUG::..
    • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 10.04.2007 | 18:28
      Avatar georw Ubuntu 12.04  Používateľ
      Chyba tam ta dolezita informacia, ci nasiel to co hladal :)
      • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 10.04.2007 | 20:39
        Avatar haerdal Kubuntu  Používateľ
        mozno ano a preto ho chcu zavret aby nepovedal co zistil , a inak Borat je super film
        • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 10.04.2007 | 20:47
          Avatar borg Fedora  Administrátor
          blbost, keby chceli aby nic nepovedal, uz by bol na druhom svete ;)
          • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 10.04.2007 | 21:27
            Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
            Ehm, aj ja mam pocit, ze keby nieco nasiel, tak by spravili vsetko aby ho umlcali... Urcite by ho nedali do basy, ved by spieval na cele hrdlo :D. Mozno to raz niekde spomenie ;). Dovtedy treba len cakat. Ale o ufo asi nic nenasiel, ked nasiel o "antigravitacii" a povedal o tom,o ufo by povedal taktiez. Ale ved je vela vela na nete aj v knihach o tom ze "Tajné zložky FBI odhalené - UFO existuje!" a podobne.
            There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
            • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 10.04.2007 | 21:29
              Avatar borg Fedora  Administrátor
              objektov ufo mas plnu prdel na oblohe, staci sa pozret na oblohu a polonevzdelanec tam vidi kopec ufo.
              • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 10.04.2007 | 21:31
                Avatar uid0 Debian  Používateľ
                z takej dialky ani vtakov nevies identifikovat. takze definicia UFO je splnena :)
                Debian. apt-get into it…
                • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 10.04.2007 | 21:35
                  Avatar borg Fedora  Administrátor
                  zavisi cez co sa pozeras :)
                  • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 10.04.2007 | 21:40
                    Avatar uid0 Debian  Používateľ
                    bez kukera samozrejme :)
                    Debian. apt-get into it…
            • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 17.04.2007 | 21:12
              Grawp   Návštevník
              Kdesi som cital clanok o tom ze naky vedci vyvinuli naku latku ktora porusuje vazby medzi chem.latkami pouzivanymi mozgom na ulozenie dlhodobej pamati. (tusim casopis quark 09/2006 - ale nevem presne)

              ak je to pravda tak potom by to dokazalo sprvavit z dospeleho male decko ktore ma len zopar nepodmenenych a podmienenych reflexov, vymazalo by to vlastne celeho cloveka (to iste co vrazda len telo ostane zive s novym cistim vedomim (decka) a zopar podmenenymi reflexmi (bo predchadzajucom vedomi=osobe) Zjednodusene povedane.
              • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 23.09.2009 | 23:17
                l_barbarossa   Návštevník
                napr. LSD
    • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 16.04.2007 | 11:35
      Rasto   Návštevník
      Ano, je to absurdne. Okamzite by som ho dal popravit...
    • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 23.09.2009 | 22:47
      Exitus   Návštevník
      ty si debil... USA forever... ale predsa len mas pravdu su debili ze ho nechali zavret... ale to iba vlada
    • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 23.09.2009 | 23:18
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
      Dúfam že bol dobrý dokumentarista a hodil svoje techniky na net, hodilo by sa vedieť ako si dobre zabezpečiť sieť, alebo ako sa dostať do NASA :-)
      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 23.09.2009 | 23:57
        Elf   Návštevník
        Chlapci, nerad vam kazim pokec, ale co tak pozriet na datum?
        07.04.2007 19:35
        • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 24.09.2009 | 00:55
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          Chlapec nerad ti rusim skaredu skrytu reklamu... ale co tak vysrat sa na to?
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
          • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 03.10.2009 | 01:39
            ten isty   Návštevník
            Prioritou bolo poukazat na temu, ktora je uz dost stara. Ale zjavne ti to nezaplo, tak paci sa. a mozes sa na to vysrat i ty...
    • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 03.10.2009 | 00:02
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
      http://www.ufoencounters.co.uk/TheBritishUFOHacker.html
      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
      • Re: hacker hladal ufo v pocitacoch nasa 29.12.2009 | 00:01
        prosim   Návštevník
        mohol by si my poslat cestinu na pes 2010
        moje email cronaldo1012@azet.sk