nejaky slusny mailovy klient

Sekcia: Ostatné 25.04.2005 | 18:32
transport   Návštevník
Poradte mi nejaky slusny mailovy klient, staci mi v nom pop3, smtp, pripadne aby podporoval ssl alebo tls, aby bol bezpecny a aby sa dali napr filtrovat spravy podla velkosti, kmail mi nejako blbne a neviem co s nim, potrebujem si vyberat a odosielat postu z orangemailu, kde sa treba prihlasovat v tvare telefonne cislo a potom zadat heslo pri stahovani, odosielanie nevyzaduje overenie
    • Re: nejaky slusny mailovy klient 25.04.2005 | 14:57
      transport   Návštevník
      ake mate skusenosti so sylpheed-claws
      • Re: Re: nejaky slusny mailovy klient 25.04.2005 | 15:20
        Avatar hramat Arch + Openbox  Používateľ
        tiez som pred par mesiacmi hladal s kamaratom dobreho email klienta pod linux. skus mrknut na email klienti rozhodli sme sa pre Sylpheed-Claws aj ked ja som ho neskusal lebo som nato nemal cas. ale myslim ze to co od email klienta pozadujes by ti splnil aj thunderbird.
    • Re: nejaky slusny mailovy klient 25.04.2005 | 17:01
      xaver   Návštevník
      Odporucil by som ti Mozilla Thunderbird, ma vsetky tvoje pozadovane veci, je velmi prehladny, pomerne svizny. Ak sa potrebujes pripojovat na exchange server tak odporucam Evolution.
      • Re: Re: nejaky slusny mailovy klient 25.04.2005 | 17:21
        titanik   Návštevník
        aj ja odporucam Thunderbird
    • Re: nejaky slusny mailovy klient 25.04.2005 | 17:34
      x   Návštevník
      evolution - podoba sa na Outlook a tak isto je mozne pouzivat Microsoft Echange
    • Re: nejaky slusny mailovy klient 25.04.2005 | 18:32
      otrek   Návštevník
      caf, tiez odporucam thunderbird, vyborny klient, vsetko co potrebujem ma (okrem exchange) co mi ale nevadi. otrek