Pridať komentár

Príspevok, na ktorý odpovedáte

Re: Moja spoved lammera :-) 29.01.2009 | 12:27
Avatar Samael   Používateľ

Skriptá sa predsa píšu preto, aby sa vo veľkom používali, nie?
Suhlasím s tvojím tvrdení ,ale rovno ti poviem, že je to velmi nevdacna práca.
Každá škola sa lúbi hrať na svojom piesočku a ked ti nejaký profesor či študent napíše nejaké skriptá, tak sa ich drží ako svojho materiáliu (vačšinou ich dostaneš, len na tej škole s výnimkou starých skrípt, ktoré najdeš v knižniciach).Nie su to jedny skriptá, ale je toho požehnane. Konkretne elektrotechnika, elektronika, telekomunikačná technika, prenosová technika, silnoprúdové zariadenia, elektrotechnické merania a kopu dalších. Kedže vidím ,že by bol zaujem, tak som sa rozhodol, že uvolnim pár skript k nahladnutiu pod podmienkou nezneužita. Teraz ku krádežiam , trvalo 3/4 roka kým som dával celý projekt do kopy (úlohou bolo zavedenenie e-learningu na školách).Malo sa to spočiatku dostať hlavne na technicky zamerané školy a neskor aj do ostatných škol. A k tomu podivnému tvrdeniu o krádežiach - neprešiel ani mesiac a stalo sa to, že som videl moje texty, využívajú vo svojich prácach ostatní bez odkazu na moj zdroj (holt nie je nič lepšie ako sa trápiť a potom ti niekto vyfukne len tak tvoje veci).Momentálne skriptá používam pri doučovania a každý človek, ktoré učím ich dostáva bežne. Ak máš o nejaké skriptá záujem a súhlasíš s podmienkami, tak mi napíš, o ktoré máš zaujem a budeš ich mať ešte dnes.

PS: Neviem prečo by som ťa mal rozoberať na základe toho či si niečo publikoval, alebo nie. Každopádne nie je na škoda ak si tým každý prejde, aby vedel čo to je . :-)

Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and Im not sure about the former.
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Albert Einstein

Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and Im not sure about the former.
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Albert Einstein

Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and Im not sure about the former. ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ Albert Einstein
6 + 9 plus tisíc (číslom)

Maximálna veľkosť je: 2,0 MB